Yeni bir milli irade destanı yazacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yeni bir milli irade destanı yazacağız
17.04.2023 14:05:09

 

Yeni bir milli irade destanı yazacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Ersan Aksu, ''Yönümüzü sadece Hakk'a, hakikate yönelterek 14 Mayıs'ta yeni bir milli irade destanını inşallah beraber yazacağız'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Ersan Aksu, AK Parti Canik, İlkadım ve Atakum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri (SKM) açılış törenlerine katıldı. AK Parti Samsun Milletvekili adayları Ticaret Bakanı Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Mücahit Yılmaz, Uğur Etli ve İrfan Şenocak, Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Başkanı Mehmet Köse ve ilçe başkanlarının katıldıkları törenlere AK Parti teşkilatları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLADI

SKM açılışlarında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Ersan Aksu, 14 Mayıs 2023 seçimleri için Samsun'da bambaşka bir heyecan içinde olduklarını belirterek, ''SKM açılışlarımızda çok ciddi bir teveccüh, çok büyük bir heyecan ve coşku var. Biz milletimizle işte bu istikamette 'Durmak yok, yola devam.' diyerek bugünlere geldik. Ne vesayetin nobranlıklarına ne darbecilerin silahlarına ne terör örgütlerinin alçakça saldırılarına ne siyasi ve ekonomik tuzaklara boyun eğdik. Rabb'imize olan güvenimiz ve milletimizden aldığımız destekle girdiğimiz her mücadeleden alnımızın akıyla çıktık. Şimdi yeni bir dönemin, yeni bir mücadelenin ve yeni bir asrın eşiğindeyiz. Cumhuriyetimizin ilk asrını, eksiğiyle fazlasıyla geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz 21 yılda, ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma atılımları sayesinde hamdolsun bu dönemin eksiklerini önemli ölçüde telafi ettik. Laik-antilaik, kürt-türk, alevi-sünni, başı açık-tesettürlü gibi toplumsal fay hatlarını Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde milletimizin desteği ile geride bıraktık. Artık Türkiye Yüzyılı başladı. Türkiye Yüzyılı'nı beraber inşa edeceğiz, milletimizi hayalleriyle beraber buluşturacağız. Mazlum ve mağdurların gözyaşlarını beraber sileceğiz. Ülkemizin huzuruna ve refahına göz dikenleri beraber püskürteceğiz. Yönümüzü sadece Hakk'a, hakikate yönelterek 14 Mayıs'ta yeni bir milli irade destanını inşallah beraber yazacağız. Gelin, 14 Mayıs'ta 'Yeter, söz de karar da milletindir.' diyerek yeni şahlanışa beraber imza atalım'' dedi.

MİLLETE UMUT OLACAK PROJELERİ YOK

Samsun ve ülkenin 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin atmosferine girdiğini belirten Ersan Aksu, ''Sandığın önümüze gelmesine bir aydan daha az bir zaman kaldı. Seçimler yaklaştıkça birileri yine ikbal derdine düştü. Tüm tuşlara aynı anda basmaya başladı. Terör örgütünün uzantılarıyla işbirliğinden, sapkın yapılarla sütre gerisinde yürütülen pazarlıklara kadar her türlü yolu deniyorlar. Bizimle eser ve hizmet siyasetinde yarışmak yerine abuk sabuk vaatlerle günü kurtarmaya çalışıyorlar. Bunların millete umut olacak hiçbir projeleri yok. Mazilerinde ülkeye kazandırdıkları hiçbir yatırımları yok. Göğüslerini gererek örnek gösterebilecekleri hiçbir eserleri yok. Ülkenin ve milletin geleceğine dair hiçbir ufukları, hiçbir hayalleri yok. Gençlerimize umut aşılayacak emek ürünü hiçbir vizyonları yok. Türkiye'ye yönelik güvenlik tehditlerini görecek,  yerli ve milli çözüm üretecek bakış açıları yok" diye konuştu.

Yeni bir milli irade destanı yazacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 AKP 4, CHP 2, MHP 2, ip 1.. CHP 3 de olabilir
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri