1965 Samsunspor Derneği'nden Çocuklara Forma
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
1965 Samsunspor Derneği'nden Çocuklara Forma
03.12.2020 10:57:58

 

1965 Samsunspor Derneği'nden Çocuklara Forma

1965 Samsunspor Derneği üyelerinin gönderdiği formaları giyen Yaşar Doğu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde kalan çocuklar Samsunspor formalarını giyerek bahçede futbol maçı yaptı.

1965 Samsunspor Derneği yönetim kurulu ve üyelerinin daha önceki aylarda ziyaret ettiği Yaşar Doğu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde kalan öğrencilerin ziyaret sonrası Samsunspor forması istemesi üzerine dernek üyeleri harekete geçerek öğrencilere forma göndererek yetkililere teslim etti.

 

Samsun Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yaşar Doğu Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde kalan öğrenciler ise bugün Samsunspor formalarını giyerek yurdun bahçesinde futbol maçı yaparak sevinç ve mutluluğu bir arada yaşadı.

Engellilerin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutlayan 1965 Samsunspor Derneği Başkanı Çağdaş Yıldırım, "Biz sadece onları bugün değil her gün, her daim yanlarındayız. Burada bulunan kardeşlerimizin kalplerinde kötülük yok. Çok güçlü bireyler, engeli olan çocuklarımızın akranlarıyla birlikte olduğu, sosyal dışlanmışlık duygusu yaşamadığı, yaşama aktif olarak dâhil olduğu ve gelecekte kendi yaşamlarının sorumluluğunu üstlenebilecek güce sahip bireyler olarak yetişmeleri hepimizin sorumluluğudur. Bu kurumda öğrenci kardeşlerimize eğitim veren, hizmet eden onların hayatını paylaşan yetkililere çok teşekkür ediyoruz. Kovid 19 virüsü sosyal hayatımızı da etkiledi. Umarım pandemi sürecinden sonra bu kardeşlerimize birlikte tribünde hep birlikte Samsunspor'umuzun maçını seyrederek tribünden takımımıza destek vereceğiz" diye konuştu.

 

1965 Samsunspor Derneği Samsunspor 3 Aralık Dünya Engelliler Günü 1965 Samsunspor Derneği Başkanı Çağdaş Yıldırım Çağdaş Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı