ABD Sorunlu bir Müttefik
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
ABD Sorunlu bir Müttefik
25.04.2021 09:51:48

 

ABD Sorunlu bir Müttefik

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Habip Muruz'dan sözde soykırım açıklamalarına kınama Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Habip Muruz, 1915 olayları için 'soykırım' ifadesini kullanan ABD Başkanı Biden'a ve HDP'ye büyük tepki gösterdi.

ABD Başkanı Joe Biden’ın, 1915 olaylarına ilişkin yaptığı açıklamada ‘soykırım’ ifadesi ve HDP'nin yaptığı açıklamaya tepkiler sürüyor.

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Habip Muruz, yaptığı açıklamada; "Ölü taklidi yapmadan, Yarım ağız tepki göstermeden, Lafı çevirmeden, Ama, lakin, fakat demeden ve Sessiz kalmadan 1915 için soykırım açıklaması yapan ABD ve HDP için gür bir sesle diyoruz ki; -ABD, sorunlu bir müttefiktir, -HDP, bölücü - yıkıcı, sırtını PKK'ya dayamış taşeron - ajan ve Türkiye düşmanı bir yapıdır.

Kürtleri temsil etmez. İçimizde yaşayan Ermeni vatandaşlarımızla bir sorunumuz yoktur, Sözde Ermeni soykırım edebiyatı yapanları şiddetle kınıyorum." dedi.

habip muruz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert