Ailemizi 3M’den Kurtarın!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ailemizi 3M’den Kurtarın!
20.05.2021 08:24:28

 

Ailemizi 3M’den Kurtarın!

İnsanlığın başlangıç noktası, doğru yanlışın şekillendiği en önemli hane, bireyin konuşma, düşünme, üretme mantığının geliştiği, yeri doldurulamayacak hayatın odak noktası…

Edep, marifet, şefkat ve merhamet kavramlarının hayat bulduğu ilkokul, insan şahsiyetinin büyük oranda teşekkül ettiği ana kucağı, baba ocağıdır aile..

 

Bu okulun ilk öğretmeni olan anneyi ve ilk sorumlusu olan babayı sahipsiz bırakma gibi bir lüksümüz yok. Çünkü burada yetişen evlat yarının vatandaşı; hem şehrine, hem ülkesine hatta dünyaya dahi etkisi olabilecek bir şahsiyet, iyi de olabilir, kötü de olabilir.

 

Hayırlı, verimli, mutlu bir aile istiyorsak, ailemizi 3M belasından kurtarmamız lazım.

 

Geçen hafta “Din Bir Der” adlı bir dernek aile temalı zoom ortamında bir panel gerçekleştirdi, zoomda en üst sınır olan 1000 kişi yoltubta da 1500 kişinin canlı canlı takip ettiğine bizzat şahit oldum. Konuşmacıların hepsi dertli ve aile yapımızın tehdit altında olduğunu söyleyerek çözüm üretmek için çalışma ve çaba içindeydiler.

 

Hocalarımızdan biri ailelerimiz çok yönlü bir baskı altında ama Medya, Moda ve Mantalite ailemize sıkıntı veren başlıca etkenlerdir.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER