Askıda Kitap Kampanyası
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Askıda Kitap Kampanyası
26.04.2021 09:20:29

 

Askıda Kitap Kampanyası

pttkitap.net sitesi, gelecek nesillerin eğitimine ve genel kültürüne katkı sağlama yolunda Askıda Kitap kampanyası başlattı.

Türkiye kitap dayanışması çeşitlenerek sürüyor. pttkitap.net, başta öğrenciler olmak üzere kitaba ihtiyaç duyan yurttaşlar için Askıda Kitap kampanyasını başlatıyor.

 

Askıdan kitap nasıl alınacak?
Türkiye’de ilk olan Askıda Kitap projesi, pttkitap.net internet sitesi üzerinden yürütülecek. Kampanya kapsamında kitap almak için başvurular ise destek@pttkitap.net e-mail üzerinden yapılacak. Kampanyaya destek olanlar ve kampanyadan yararlanmak isteyenler pttkitap.net sitesi üzerinden ASKIDA KİTAP sayfası üzerinden kitap bağışında bulunabileceklerdir.

 

Kitaba ulaşamayan kimse kalmasın
Bir toplumun çağdaş medeniyetlerin seviyesine çıkmasının tek şartının okumak olduğunu biliyoruz, “Kitaba ulaşamayan kimse, özellikle de gençlerimiz kalmasın diye bugünden itibaren Askıda Kitap kampanyasını başlatıyoruz. Yine alan el, veren eli görmeyecek”

pttkitap.net üzerinden bize Kitap ihtiyacı olan okullar bizden öğrencileri ve/veya kütüphaneleri için ücretsiz kitap talep ediyorlar. Askıda kitap uygulaması altında biriken tutarlar karşılığında okullarımıza ya da imkanı olmayan öğrencilere kitap göndereceğiz. Minimum tutar 20 TL olup,20 TL’yi 12 ay taksite kadar bölebilirsiniz. daha fazla bağışta bulunmak isteyenler adedi daha fazla alarak katkıda bulunabilirler ve kolaylıkla değiştirebilirler.

pttkitap Askıda Kitap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı