Bafra'da Spor Dolu Bir Yaz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra'da Spor Dolu Bir Yaz
20.08.2022 17:07:10

 

Bafra'da Spor Dolu Bir Yaz

Bafra Belediyesi “Yaz spor okulları” ile şehirde yaz dönemi sporla dolu geçiyor. Spor Müdürlüğü koordinasyonunda alanında uzman kadrolarla, 200 çocuğa 4 branşta ücretsiz eğitim veriliyor.

4 Temmuz’da başlayan “Yaz Spor Okulları” programı, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Basketbol, Güreş, Jimnastik ve Atıcılık branşlarında programa dahil olan 8-14 yaş grubu çocuklara ücretsiz eğitim veren Bafra Belediyesi, çocuklara sporla dolu bir yaz dönemi sunuyor.

Bafra Belediyesi aynı zamanda Bafra’da Basketbol, Rugby Futbol, Voleybol, Badminton, Güreş branşlarında faaliyet gösteren yaz okullarına malzeme desteğinde bulunuyor.

İlçede ayrıca yine Bafra Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen ve 8 takımın katıldığı Genç Yıldızlar 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Şenliği ’de devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak  “Bafra’mızın çocukları, sporla dolu bir sezon geçirmesi için tüm imkanlarımızı seferber ederek başlattık. Çocuklarımızın sosyalleşip, spora eğildiği eğitimler kapsamında yaz sezonunu spor aktiviteleriyle geçiriyoruz. Açılışın yapıldığı günden bu yana okullarımıza ciddi oranda talep gelmektedir. Güçlü eğitmen kadromuzla gelecekte Türk bayrağını dalgalandıracak gençlerimizin yeteneklerini keşfedip, onların mutlu olacağı faaliyetleri yürütmek bizleri de mutlu ediyor” dedi.

 

 

Bafra'da Spor Dolu Bir Yaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri