Başkan Kılıç'tan YKS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç'tan YKS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül
16.08.2023 16:05:18

 

Başkan Kılıç'tan YKS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) ilçede ilk 3’e giren öğrencileri ödüllendirdi.

Eğitime ve gençlere büyük değer veren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, YKS-2023’de ilçede dereceye giren 3 öğrenciyi öğretmenleri ve aileleri birlikte belediyede misafir etti. 

 

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ SİZSİNİZ

Genç nesillerin gelecekteki hayatını şekillendirme konusunda önemli bir dönemeç olan YKS sınavının sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını temenni eden Başkan Kılıç, "Siz gençlerin gözündeki ışık yolumuzu aydınlatıyor. Sizin eğitim aşkınız bizi heyecanlandırıyor. Bizim en büyük gücümüz sizsiniz. Ülkemizi geleceğe en güzel şekilde taşıyacak olan sevgili gençlerimizi yakaladıkları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Terme Belediyesi olarak eğitimde, sporda, sanatta, kültürel ve sosyal aktivitelerde her daim gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Gençlerimize daha nasıl katkımız olabilir her zaman bu çalışmanın içerisinde olduk. Gençlerimiz bizim en büyük hazinemiz. Bizler sizler için varız. Bundan sonraki eğitim hayatınızda da başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Samimi ve sıcak ortamda gerçekleşen ziyarette dereceye giren öğrencilerle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Rahman Köse, öğretmenler ve veliler de hazır bulunurken, Başkan Kılıç, dereceye giren öğrencileri altınla ödüllendirdi.

Başkan Kılıç'tan YKS’de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı