Bekir Develi Çarşambalı Sevenleriyle Buluşuyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bekir Develi Çarşambalı Sevenleriyle Buluşuyor
24.02.2022 15:37:50

 

Bekir Develi Çarşambalı Sevenleriyle Buluşuyor

Çarşamba Belediyesi kültür sanat faaliyetlerine devam ediyor. Yazar, televizyon programcısı Bekir Develi, ‘Bizim Hikayemiz’ konulu söyleşi ve imza günüyle 1 Mart Salı günü saat 19.30’da Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde, Çarşambalı sevenleriyle buluşuyor.

Çarşamba Belediyesi tarafından organize edilen program kapsamında televizyon programcısı, yazar Bekir Develi, Çarşambalılar ile buluşacak. 1 Mart Salı günü, Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da gerçekleşecek Bizim Hikayemiz konulu söyleşi ve imza gününe vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecekler.

Çarşamba’da kültürel etkinliklerin artarak devam edeceğini vurgulayan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “İlçemizde kültür sanat anlamında faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Birbirinden değerli isimlerle, birbirinden değerli etkinliklerimizle hemşehrilerimizle buluşuyor. Bu tarz programlarımızı da arttırarak sürdürmek gayretindeyiz. Bu kapsamda da değerli yazar, televizyon programcısı Bekir Develi’yi, ‘Bizim Hikayemiz’ konulu söyleşisiyle Çarşamba’mızda ağırlayacağız. Çok güzel bir program olacağına eminim. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Bekir Develi Çarşambalı Sevenleriyle Buluşuyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER