BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli’den Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal’a Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli’den Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal’a Ziyaret
18.08.2023 18:25:28

 

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli’den Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal’a Ziyaret

Sendikal faaliyetlerine ara vermeden devam eden BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve ekibi Ladik Belediyesini ziyaret etti.

 

BEM BİR SEN  Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Keskinoğlu ve Disiplin Kurulu Üyesi Vehbi Bayraktar Ladik Belediyesinde ilk olarak sendikanın işyeri temsilcisi Hakan Karahan ile bir araya gelerek bir süre önce Ladik Belediye Başkanlığı görevine seçilen Adnan Topal’ı makamında ziyaret ettiler.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal’asendikal faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.

Gayretli; “Öncelikle Ladik Belediye Başkanlığı görevine seçilen Sayın Adnan Topal beye görevinin hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini temenni ederim.. Her zaman iyi ilişkiler içinde olduğumuz Ladik Belediyemizi her zaman yanındayız. Bem Bir Sen ailesi olarak çalıştığımız kurumlara değer katmak için tüm gayreti göstermekteyiz. Bu vesile ile kısa süre önce geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeni ile aramızdan ayrılan Nurhan Yazıcı Özel hanımefendiyi rahmet ile anıyor, tüm Ladik’li hemşerilerime taziyelerimi bildiriyorum.” Dedi.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve beraberindekiler daha sonra Ladik Belediyesinde görevli sendika üyeleri ile bir araya gelerek sendikal çalışmalar hakkında istişare ederek 7. Toplu İş görüşmeleri hakkında bilgiler  aktardı.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli gerçekleştirilen genel kurul sonrası yollarına daha güçlü devam ettiklerini belirterek; “ Öncelikle genel kurul sürecinde vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ederim. Sendika olarak 7. Toplu iş görüşmelerinde sizlerin talepleri üzerinden yeni kazanımlar elde etmek adına mücadelemiz devam etmekte. İnşallah bu süreçte bizlerin istediği şekilde sonuçlanacak. Bizim için her bir üyemiz çok kıymetli. Çünkü bizler büyük bir aileyiz. Sizlerden aldığımız güç ile yine sizlere hizmet etmek adına şahsım ve ekibim çalışmalarımıza devam etmekteyiz.” Dedi.

Konuşmanın ardından BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, sendika üyelerin talep, sorun ve önerilerini dinledi.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli’den Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal’a Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı