Bizi af edin gençler..!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bizi af edin gençler..!
13.06.2022 11:09:33

 

Bizi af edin gençler..!

“Gence Haya Yakışır” kitabımın içinden bir kesiti bugün köşemden size sunmak istiyorum. Her ne kadar üzerinden uzun bir zaman geçse de tazeliğini tutan bu makaleme, sanırım bu günlerde daha çok ihtiyacımız var. Zira medyayı birbirine katan bizim evlatlarımızın Kitabımızla alay etmesi bizi yerimizden fırlattı.

Öncesinden de iç açıcı haberler yoktu. Hastanelere cinsiyet değişimi için baş vurmuş binlerce gencimizin yanında başvurmadan fuhşiyatın içinde yaşayan binlerce yavrumuz durumun vehametini zaten dile getirmekteydi.

Lakin hakkın kaynağı olan Vahyimize yapılan bu çirkinlik, akıntının selleştiğini, azgınlığın önünün kesilmezse sünnetullah gereği bu selin  önünde hiçbir  şeyin duramayacağıdır..

Allah’ın emirlerini hafife alıp, Hakka tabi olunmadığı gibi alay edenlerin, toplum içinde şımarıklık yaparak azgınlık yapanların, Hak belli olduktan yani beyyine geldikten sonra ayrılığa düşüp parça parça olanların,  kendi durumunu değiştirmeyenlerin sonlarının nasıl olduğunu Rahman vahyinin içinde çok net anlatmıştır. Acı akibetlerini de arkalarında bıraktıkları kalıntılarda görmemizi bir çok ayetlerinde belirtmiştir.  

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bizi af edin gençler..!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri