Bu Birliktelik İçinde Yaraların Üstesinden Geleceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Birliktelik İçinde Yaraların Üstesinden Geleceğiz
02.03.2023 16:20:36

 

Bu Birliktelik İçinde Yaraların Üstesinden Geleceğiz

Tekkeköy Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı Birinci Oturumu gerçekleştirildi. 7 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıya Meclis Başkanvekili Aydın Karmil başkanlık etti.

 

Toplantıda yaptığı konuşmada deprem felaketi sonrası Türkiye’nin tek vücut olarak kenetlendiğini söyleyen Başkanvekili Aydın Karmil, “Depremde kaybetmiş olduğumuz vatandaşlarımızı Cenab-ı Allah rahmetiyle muamele eylesin. Yaralılara acil şifalar versin. Tabii devletimiz güçlü. Bütün devlet erkanı, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları; kısaca 85 milyon tek vücut oldu. Tüm dünyaya birlik beraberlik örneği sergiledi. Bu birliktelik neticesinde o yaraların üstesinden geleceğiz. Kaybolan canları tabii ki geri getirmek mümkün değil.

Tekrar Allah’tan rahmet diliyoruz. Geçen hafta belediye başkanımız Hasan Togar ile Kahramanmaraş’ta afet bölgesindeydik. İçler acısı bir durum. Elden bir şey gelmiyor. Bu süreçte dünyanın muhtelif yerlerinden, birçok bölge ve ülkeden insani yardımlar da geldi. Neticede bir birliktelik örneği gösterildi. Kelimelerin bittiği nokta ama bitmeyecek. Ümidimizi kaybetmeden ümitvar olacağız. Neticede hepimiz inançlı insanlarız. Dolayısıyla görevimiz hep birlikte bu enkazı kaldırmak. Allah bizleri afetlerden korusun muhafaza buyursun” dedi.

Toplantı 7 gündem maddesinin görüşülmesinin ardından tamamlandı.

Bu Birliktelik İçinde Yaraların Üstesinden Geleceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri