Bu Kötü Gidişe Birlikte Dur Diyeceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Kötü Gidişe Birlikte Dur Diyeceğiz
26.04.2023 10:59:14

 

Bu Kötü Gidişe Birlikte Dur Diyeceğiz

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Canik İlçesi Başalan Mahallesini ziyaret etti. Yoğun ilgiyle karşılanan Tüfekci, 14 Mayıs’ta sandıktan halkın güçlü iradesinin tecelli edeceğini söyledi.

SAMSUN ARTIK AYAĞA KALKMALI

Canik İlçesi Başalan Mahallesini ziyaret eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, gittiği her yerde gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, “Bu şehrin artık ayağa kalkma zamanı gelmiştir. Sadece birilerinin değil herkesin mutlu, huzurlu olma zamanı gelmiştir. Hayat pahalılığı başta olmak üzere vatandaşımız gerçekten zor durumda. Hayatın her alanında sıkıntı yaşıyoruz. Gençler işsiz. İş imkânı yok. Ne yapacaklarını bilmiyorlar. Köylerimizde durum ise çok daha vahim. Tarım ve Hayvancılık artık bitme noktasında. İşte bu yüzden 14 Mayıs günü bu kötü gidişe hepimiz birlikte dur diyeceğiz” diye konuştu.

KAYBEDECEK TEK BİR SANİYEMİZ BİLE YOK

Hem ülkenin hem de milletin kaybedecek tek bir saniyesi bile kalmadığının altını önemle çizen İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, “Genel Başkanımız Meral Akşener millet için korkusuzca yola çıktı. Cesurlar Hareketinin lideri olarak toplumun bütün kesimleri için projeler geliştirildi. Tarım, Hayvancılık ve bağlı sektörlerine yönelik çok önemli adımlar atılacak. Bugün yarınlarımızı kurtarma zamanıdır. 14 Mayıs’ta kurulacak sandıklar bir ulusun geleceği için tarihi önem taşımaktadır. Birlikte başaracağız ve bu sefer kazanan sadece Samsun olacak.” şeklinde konuştu.

Bu Kötü Gidişe Birlikte Dur Diyeceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri