Bu Ses Kaydı Atakum Belediye Başkanı Deveci’ye Mi Ait!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Ses Kaydı Atakum Belediye Başkanı Deveci’ye Mi Ait!
19.02.2022 14:00:26

 

Bu Ses Kaydı Atakum Belediye Başkanı Deveci’ye Mi Ait!

Samsun, Atakum’un CHP'li Başkan Cemil Deveci'nin şok ses kaydı sosyal medyada dolaşıyor.

CHP'li Atakum Belediye Başkanı konuşmada, seçim çalışmalarında harcadığı paraları “Başkan olunca çalarım kardeşim” dediği ses kayıtları yeniden gündeme geldi.

Samsun Atakum Belediyesi'nde skandalların ardı arkası kesilmiyor.

BELEDİYEYİ AİLE ŞİRKETİNE ÇEVİRDİ

CHP'li Başkan Cemil Deveci, seçimlerin ardından koltuğa oturur oturmaz eşinin yeğeni Merve Selin Cengiz'i Özel Kalem Müdürü yapmış, kendi öz yeğeni Berk Altunkılıç'a belediyenin şirketini kurdurduğu ortaya çıkmıştı.

ŞOK SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medyada dolaşan ses kayıtlarında Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye ait olduğu iddiasıyla yine aynı ses kayıtları dolaşıma sokuldu.

Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin ortaya çıkan ses kaydında ne zaman ve nerede söylediği bilinmeyen şok ifadeler yer alıyor.

Başkan Cemil Deveci'ye ait olduğu iddia edilen ses kaydında " Siyasette ben dahil, sen dahil, peygamberin torunu dahil, 2 trilyon, 1,5 trilyon, 1 trilyon para harcayıp belediye başkanı olacak. 7 Bin 300 lira maaşa tahammül edecek. Çalarım kardeşim. Çalarım. Ne kadar çalarım? Harcadığım parayı kazanıncaya kadar çalarım" sözleri sarf ediliyor.

BAŞKAN DEVECİ BİR AÇIKLAMA YASA DA ANLAŞILSA

Diğer yandan her şaibe hakkında verecek bir cevabı olan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin ortaya çıktığından bu yana bu ses kayıtları karşısında sessiz kalması, “sukût ikrardandır”  tezini akla getiriyor.

 

Bu Ses Kaydı Atakum Belediye Başkanı Deveci’ye Mi Ait!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER