Büyük Anadolu Hastaneleri Polisleri Unutmadı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Büyük Anadolu Hastaneleri Polisleri Unutmadı
07.04.2022 13:24:33

 

Büyük Anadolu Hastaneleri Polisleri Unutmadı

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan ve beraberindeki heyet Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Hastane Başhekimi Dr. Alparslan Tuhta, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı makamında ziyaret ederek, Polis Haftası'nı kutladılar.

Sohbet ortamında geçen ziyarette, Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı ve Polis Haftasını kutladıklarını dile getiren Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, "Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin ve milletimizin huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla kutsi bir görev üstlenmiştir.

Bu anlamda daima yanımızda olduğunu bizlere hissettiren, gece gündüz demeden her türlü şartta büyük bir özveriyle görevini yerine getiren polis teşkilatımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. 

Bu vesileyle Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla, emniyet mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Şuan da görevi başında bulunan teşkilat mensuplarımıza da sağlık ve başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'da nazik ziyaretlerinden ötürü Büyük Anadolu Hastaneleri heyetine teşekkür etti.

Büyük Anadolu Hastaneleri Polisleri Unutmadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert