Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-03-2024 17:21

Canik’i İyiler Yönetecek!

Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy, başta oğlu Aydın Can Ulusoy olmak üzere bütün sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak sağlık çalışanlarına sağlık ve mutluluk dileklerinde bulundu.

Canik’i İyiler Yönetecek!

Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy, Türkiye Emekli Subaylar Derneği Samsun Şubesini ziyaret ederek Dernek başkanı Em. Bnb. Cengiz Belli ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.

“Canik’te sokaktaki vatandaşımızın, esnafımızın sıkıntısı derdi, geçim sıkıntısı ve işsizlik. Canik'e dair vizyon projelerimiz ile işsizlik sorununu çözeceğiz..” diyen Ulusoy, Canik’te en önemli meselenin ise Canik’i dert etmeyen yönetici zihniyetinin olduğunu kaydetti.

Canik’i yönetmek iddiasında olanların başka bir ilçede yaşıyor olması Canik adına kabul edilebilir bir şey değildir. Gelecek şimdi hangi yüzle Canikli kardeşlerimden, Canikli hemşerilerimden oy isteyecek. Bunların arkasında Cumhurbaşkanı Erdoğan olmasa var ya, bunlar patır patır dökülürler. Sokağa çıkacak halleri kalmaz… Ama bu sefer Canik kesin karar verdi, bunlardan artık kurtuluyoruz. Canik’te iyiler göreve gelecek…” diye konuştu.

adminadmin