Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-03-2024 17:43

Canik’te Bir Dokunup Bin Ah İşitiyoruz

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, ilçenin en önemli sorunlarından birinin kentsel dönüşüm olduğunu belirterek, “İnsanımız küstürülmüş, ata toprağını terk etmek zorunda bırakılmış. Biz bu sorunu, insanlarımızı küstürmeden, haklarına bir halel getirmeden çözeceğiz” dedi.

Canik’te Bir Dokunup Bin Ah İşitiyoruz

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, ilçede mahalle muhtarları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor. Sürekli halkın içinde olan ve vatandaşları dinleyen Yılmaz Hocaoğlu, ilçenin en önemli sorunlarından birinin kentsel dönüşüm olduğunu belirtti. Vatandaşların bu konuda yaşadığı mağduriyeti dile getiren Hocaoğlu, “Çözülmeye çalışılan kısımlarda vatandaş küstürülmüş, kırılmış, vatan toprağını, ata toprağını terk etmek zorunda bırakılmış. Biz, kentsel dönüşümün daha sağlıklı bir şekilde çözülebileceğine inanıyoruz. Biz bu sorunu İnsanları küstürmeden, kırmadan, dökmeden, haklarına bir halel getirmeden çözeceğiz” dedi.

‘PROBLEMLERİ VATANDAŞI İKNA EDEREK ÇÖZECEĞİZ’

Göreve geldiklerinde bu konuyu öncelikli yapılacak işlerin başına alacaklarını vurgulayan Hocaoğlu, “Vatandaşımızın problemlerini onlarla istişare ederek, onlarla görüşerek, onları ikna ederek çözeceğiz. Biz kentsel dönüşümü rant için değil, halk için yapacağız. Canik halkımızdan da ilçelerine sahip çıkmasını istiyoruz” dedi.

HOCAOĞLU: BİR DOKUNUP BİN AH İŞİTİYORUZ

 Dereler, Yeşilpınar, Hacınaipli ve Başalan mahallelerinde vatandaşlarla kucaklaşan Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, “Vatandaşlarımız, mahalleleriyle ve kendileriyle ilgili taleplerini, önerilerini, görüşlerini, dertlerini anlatıyor. Biz de ‘Nasıl bir Canik hedefliyoruz? diyerek hayata geçireceğimiz projeler hakkında kısa bilgilendirmeler yapıyoruz. Canik’in yüzü hep gülecek diyoruz. Muhtarlarımız, esnafımız, gençlerimiz ve toplumun tüm katmanlarıyla birlikte Canik’i daha iyi noktalara taşımaya kararlıyız. 7’den 70’e herkese temas ediyoruz. Adeta bir dokunup bin ah işitiyoruz. Herkes dertli. Bütün bu sorunlara çare bulacak ve insanımızın mağduriyetini giderecek adımları 1 Nisan sabahıyla birlikte atacağız” ifadelerini kullandı.

 

adminadmin