Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-04-2023 13:31   Güncelleme : 15-04-2023 13:31

Canik’te Türkiye Yüzyılı’nı İnşa Edeceğiz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Teşkilatı ile birlikte iftar programında bir araya geldi.

Canik’te Türkiye Yüzyılı’nı İnşa Edeceğiz

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Teşkilatı ile iftar programında bir araya geldi. AK Parti Canik İlçe Teşkilatı’nda görev alan ve görevlerini sürdüren teşkilat mensuplarının Ramazan ayını tebrik eden Başkan İbrahim Sandıkçı, onlarla birlikte iftar yaptı. Programda gerçekleştirdiği konuşmada 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Genel Seçimler’de Samsun’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’na en yüksek oyla desteği Canik’in vereceğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek, yükselişimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

“Bu ülkenin kaybedecek bir saniyesi dahi yoktur”

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu seçimden de galip gelecek ve onun öncülüğünde ülkemiz her alanda gelişmeye devam edecek” diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, programda gerçekleştirdiği konuşmayı şu şekilde sürdürdü, “Savunma sanayide, ulaşımda, tarımda her alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla ülkemiz gıpta ile bakılan, ileri teknolojiye sahip bir konuma gelmiştir. Ülkemiz bulunduğu bölgenin şartlarını ve durumlarını iyi bilen geleceği resmeden bir durumdadır. Tüm kazanımları nice mücadelelerle elde edilen bu ülkenin kaybedecek bir saniyesi dahi yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi ve basiretiyle ülkemiz geleceğe yön veren durumuna gelmiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İnşallah 14 Mayıs’ta yeniden seçilecek ve sandıktan zaferle ayrılacaktır” dedi.

 

“Canik’te Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek, yükselişimizi sürdüreceğiz”

Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda Canik için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “ 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek seçimlerin önemi kuşkusuz ortadır. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımıza gönül veren, onunla birlikte omuz omuza yol yürüyen ve davasına adınmış ömürler olarak ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.  Canik’e Türkiye Yüzyılı’na yakışır eserleri ve hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz. Canik’te Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek, yükselişimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa, AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik Eski İlçe Başkanı Mehmet Ali Elbir, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Koç, mahalle başkanları, sandık kurulu üyeleri, eski meclis üyeleri, teşkilat üyeleri ve davetliler katıldı.

 

 

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN