Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı
17.11.2022 12:12:12

 

Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Çarşamba Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Yeni ve son teknolojinin kullanılacağı merkezde, sadece Çarşamba’ya değil çevre ilçelere de büyük hizmet sağlanacak.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, çalışmalarında sona yaklaşılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Doğan, “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz modern görüntüsü ve verdiği hizmetle farkındalık yaratacak. Çarşamba’mıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Toplam 4 bin metrekare alan üzerine 4 katlı ve 27 üniteli olarak planlanan merkezdeki çalışmalarda sona yaklaşırken; Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Özer Özen ve İlçe Müftüsü Cemal Uzun devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; bir adet panoromik film cihazı, 2 adet periapikal röntgen birimi, bir adet acil diş üniti, bir adet mahkum diş üniti, 2 adet pedodonti kliniği ve bir adet ameliyathane bulunuyor.

Çarşamba’ya Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin hem Çarşamba’ya hem de çevre ilçelere büyük katkı sağlayacağını ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşamba Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizdeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Merkez; toplam 4 bin metrekare alanda, 4 katlı ve 27 üniteli olarak hizmet verecek. Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz sadece ilçemize değil çevre ilçelere de hizmet verebilecek kapasitede olacak. Yeni ve son teknolojinin kullanılacağı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’miz modern görüntüsü ve verdiği hizmetle farkındalık yaratacaktır.  Çarşambalı hemşehrilerimize daha güzel, daha modern bir ortamda hizmet verilecek. Biz Çarşamba Belediyesi olarak sağlıkta, eğitimde, ulaşımda hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda her zaman yanlarındayız. İlçemiz için hizmet edebilmek, Çarşamba’mıza katkı sunmak, değer katmak bizim en büyük mutluluğumuz. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Çarşamba’mıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

 

 

Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri