Eşcinsel Yürüyüşünü Onur Yürüyüşü Diye Pazarlıyorlar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Eşcinsel Yürüyüşünü Onur Yürüyüşü Diye Pazarlıyorlar!
21.06.2022 18:53:59

 

Eşcinsel Yürüyüşünü Onur Yürüyüşü Diye Pazarlıyorlar!

​Artık sokakta ahlâksızlığa karşı müdahale eden adamın linç edildiğini dile getiren gazeteci yazar Tayyar Tercan, “İbneye ibne diyemez, kötüye kötü diyemez hale geldik. Bu memlekette eşcinsel yürüyüşünü onur yürüyüşü diye pazarladılar. Gençliğin bittiği zaman hiçbir şey bekleme o ülkeden." dedi.

Son zamanlarda sokaklarda aleni biçimde ahlaksızlıklarını sergileyenler arttı. Bununla birlikte sapkın LGBT’liler de her istediklerini yapmaya, Müslüman topraklarda dilediği gibi at koşturmaya başladı. Sapkınlıklarını ulu orta faş edenlere karşı uyarıda bulunmak da başlı başına sorun haline gelmeye başladı.

Artık sokakta ahlâksızlığa karşı müdahale eden adamın linç edildiğini dile getiren gazeteci yazar Tayyar Tercan, “İbneye ibne diyemez, kötüye kötü diyemez hale geldik. Bu memlekette eşcinsel yürüyüşünü onur yürüyüşü diye pazarladılar. Gençliğin bittiği zaman hiçbir şey bekleme o ülkeden. Ahlâkî anlamda sağa sola sapan bir genç İslam’a düşman oluyor, İslam’a düşman olan vatana düşman oluyor. İslam’a düşman olan bir nesil yetiştirdiğin zaman ne vatan şuuru kalıyor ne din kalıyor. Zaten bu tip kafadakiler de “devlet batmış bana ne” diyor. Umurlarında değil yaşadıkları topraklar. “Bana ne” diyen nesiller yetiştiriyorsun sen, sonra bu nesillerden bir şey bekliyorsun. Sonra bu gençler Kur’an’a da tekme atar.” dedi.

Devletin ancak yapılan bir yanlışa müdahale ettiğini, bunda da geç kaldığını dile getiren Tercan, “Ahlâksızın konserini iptal etmişsin (ki onda da hakiki bir tavır gösteremiyorsun) iyi bir şey ama bu ahlâksızlığı tamamen ortadan kaldıracak ciddi adımlar atmıyorsun. Putin kadar olamıyorsun. Putin çıktı iki video yayınladı ve benim gelecek neslim Rus gençleridir. Ben Rus gençlerinin geleceğini karartacak şeylere izin vermiyorum dedi. Kamuoyu da net bir şekilde destekledi. Sen şimdi çıkıp da ‘bu gençleri heba ediyorlar, bu adımları atıyorum’ demiş olsan kim engel olabilir? Sen bu iradeyi göstermiyorsun ki, millet de desteklesin. Aylardır yıllardır basbas bağırıyoruz, gençlik gidiyor diye. Her şeyi kenara bırakıp vatanın geleceği ile ilgilenilmesi gerekiyor.

Haberin devamı için TIKLA

Haber: Baran Dergisi

Eşcinsel Yürüyüşünü Onur Yürüyüşü Diye Pazarlıyorlar!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım