Eski Ak Partili Vekil Zeynep Karahan Uslu Cumhurbaşkanına Meydan Okudu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Eski Ak Partili Vekil Zeynep Karahan Uslu Cumhurbaşkanına Meydan Okudu!
22.03.2021 06:21:42

 

Eski Ak Partili Vekil Zeynep Karahan Uslu Cumhurbaşkanına Meydan Okudu!

AK Parti 22 ve 24. dönem milletvekili Zeynep Karahan Uslu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İstanbul Sözleşmesi Yaşatır, Kadınlar olarak meydan okuyoruz, Biz varız sesimizle, emeğimizle, gücümüzle, kadınların varoluşunu görmezden gelmeye kimsenin gücünü yetmeyecek” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Uslu daha önce de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i  de etiketleyerek yaptığı paylaşımda "Kadınların namuslarına dil uzatmayı, siyaset diye yutturmak artık kolay olmayacak. Son olarak Meral Akşener cesurca bu ahlaksızlığı sadece deşifre etmedi, toplum nezdinde mahkum etti" şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Uslu’nun daha sonra meydan okuyoruz paylaşımını kaldırarak yerine, “Önyargılı yaklaşımlarla üretilen bilgi kirliliğine #istanbulsözleşmesi kurban edilmemelidir, değerli bir hak kazanımıdır. #istanbulsözleşmesiyaşatır” şeklinde bir paylaşım yaptığı gözlendi.

 

Zeynep Karahan Uslu, "Kadınlar gerilediğinde toplum geriler. Kadınların şiddet görmesini engelleyen #İstanbulSözleşmesiYaşatır topluma anlatmalıyız. Kadınlar olarak meydan okuyoruz, bu varoluşu görmezden gelmeye kimsenin gücü yetmeyecek. "@zkarahanusluhttps://t.co/RyT1hF9qjm pic.twitter.com/iD5tVVrWYi

— İŞTE KADINLAR (@istekadinlar) December 31, 2020

 

İYİ Parti Meral Akşener Zeynep Karahan Uslu İstanbul Sözleşmesi AK Parti milletvekili Zeynep Karahan Uslu Cumhurbaşkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER