Fazilet Partisi eski milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu "CHP İle İttifak Doğru Değil"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fazilet Partisi eski milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu
18.06.2021 14:03:50

 

Fazilet Partisi eski milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu "CHP İle İttifak Doğru Değil"

Fazilet Partisi eski milletvekili Hatipoğlu, Saadet Partisi’nin CHP ve HDP ile görünmesinden rahatsızlık duyduğunu ifade etti. Hatipoğlu, Saadet’in AK Parti ile ittifak kurması gerektiğini söyledi.

Milli Görüş Hareketi’nin önde gelen isimlerinden Fazilet Partisi eski milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün sosyal medyadan yaptığı kongre çağrısı üzerine başlayan tartışmalarla alakalı olarak önemli açıklamalarda bulundu.

 

“SOSYAL MEDYADAN OLMAZ”

Hatipoğlu, Asiltürk’ün görüşlerini sosyal medya yerine parti içerisinde ifade etmesinin daha doğru olacağını vurguladı. Hatipoğlu, ayrıca bu konunun parti içerisinde gündeme gelmesi durumunda Asiltürk’e destek vereceğini belirtti. Hatipoğlu, parti kongre kararının sadece yetkili merciler tarafından alınabileceğini kaydetti.

 

AK PARTİ İLE İTTİFAK KURULMALI

Ömer Vehbi Hatipoğlu, CHP ve HDP ile ittifak konusunda Temel Karamollaoğlu’nu eleştirdi. Saadet’in CHP ve HDP ile görünmesinden rahatsızlığını dile getiren Hatipoğlu, Saadet Partisi’nin AK Parti, Yeniden Refah Partisi ve Büyük Birlik Partisi ile ittifak yapması yönünde görüş beyan etti.

Diriliş Postası - Sabri İşbilen / Özel Haber

Milli Görüş Hareketi Fazilet Partisi Saadet Partisi CHP HDP Ömer Vehbi Hatipoğlu Fazilet Partisi eski milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu Oğuzhan Asiltürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER