Fetö Firarisi Osman Reis Amerika’da Öldü!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fetö Firarisi Osman Reis Amerika’da Öldü!
08.03.2021 06:17:41

 

Fetö Firarisi Osman Reis Amerika’da Öldü!

Samsun’da kapatılan KASİAD ve KASİF dernekler federasyonu başkanı ve kapatılan TUSKON yönetim kurulu üyesi firari Osman Reis Amerika’da koronavirüsten öldü.

Firari Osman Reis’in 2014 yılında TUSKON genel kurulunda Başkanı Rızanur Meral’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tehditler savurduğu toplantıya katıldığı Cumhurbaşkanı tehdit edilirken alkışladığı görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Samsun’da akaryakıt istasyonunun yanı sıra birçok dalda faaliyet gösteren Osman Reis, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ soruşturmalarında adı geçince Amerika’ya kaçmış ve FETÖ’den arananlar listesinde yer almıştı.

Osman Reis Fetö Firarisi Amerika KASİAD KASİF TUSKON Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samet     0000-00-00 Güzel insan, hiç şüphem yok ki gittiğin yer bıraktığın yerden çok daha güzel. Gittiğin yere nail olabilme şerefine umarım bizler de erişebiliriz. Nurlar içinde uyu, hayatına dokunduğun yüzlerce insan sana duacı ve minnettar.
Emin     0000-00-00 İyiliklerine şahit bir insan olarak söyleyebilirim ki çok değerli ve bir o kadar da cömert bir insanı kaybettik. Rabbim nurlarında yatırsın.
Yusuf     0000-00-00 Yiğit insan, hayatından ders çıkartılacak çok şey var. İsteseydi kolaylıkla siyaset mecrasında makam, mevki sahibi olabilirdi. Ama O, bunu tercih etmedi. İzzet-i İkram’da bulunmayı çok severdi. Bilinen, bilinmeyen bir çok yardımı vardır hem Samsun’a hem Karadeniz’e. Nurlar içinde uyu güzel insan.
Metin     0000-00-00 Şahidiz Allahım ! O bu dünyada hak için yaşadı. Kimsesizlerin kimsesi oldu ! Hayatını insanlara yardım etmeye vakfetti.
Enes     0000-00-00 Rahmetli Osman Reis in son 7 yılına şahit biri olarak söylüyorum. İmrenilecek takdir edilecek bir hayat yaşadı. Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Alper Çelik     2021-03-15 Osman Reis abiyi iş dünyasından tanırım, kısmen alışverişimiz de oldu. Sözünün eri, güvenilir ve dürüst bir ticaret erbabı biri idi.Oyle ki onun sözü, değil işbankasının, merkez bankasının çekinden daha kıymetlıydı bizim için... Millet ve memleket sevdalısı idi, vaktini ailesinden, işinden çok başkalarının, işsizlerin, kimsesizlerin, yardıma muhtaç öğrencilerin sorunlarını çözmek için harcardı. Osman abiyi sadece Samsun değil tüm Karadenizde emeği var, benden yana hakkım helal olsun.
Neyran Reis     0000-00-00 Alçaklığın, hainliğin, ikiyüzlülüğün, puştluğun, kısacası cümle kokuşmuşluğun at oynattığı bir dönemde yaşamdan zevk alabilmek ancak zayıfların bahtiyarlığıdır. esas olan sadece yaşamak değil, insana yakışır şekilde ve onurlu yaşamaktır. teslim olmadan, boyun eğmeden, sürünmeden, el etek öpmeden yaşamaktır…
Neyran Reis     0000-00-00 Babam öfkesinin firarisiydi evet ...Kendime güvenemiyorum demişti .Zulümden kaçmadı , öfkesinin ona yaptırabilceklerinden kendisini ve zulmedenleri korudu.Nasıl mı ? Öfkesini saklayarak ...Kendisini değil ...Dimdikti , omurga nedir bilmiyorsanız OSMAN REİS’E yani benim biricik, asil , gururlu , dürüst babama bakın ...Omurgası da , ruhu da , öfkesi de ve bir o kadar sizleri kendisinden koruyan şefkati de Asri Mezarlıkta (nerede defnedildiğini vefatından iki saat sonra speküle edenleredir bu mekan bilgisi..) Bize göre o heryerde , kalbiyle , duruşuyla, şerefiyle , bir gün öbür tarafta da son bulacak bekleyişiyle, hasretiyle ...En önden arzedecek mizan gününe , bekliyor ...O tartıyı kuranın zerre zulmü olmayacak.Biz tanığız keşmekeşe, omurgalılara , yiğitlere şahit olacağız ve güveniyoruz O tartıyı kurana.
Arif     0000-00-00 Bir insan düşünün ki selam alıp verdiği herkese bir iyiliği dokunmuş, hakkı geçmiş. Bizim sana hakkımız geçmemiştir ama şayet varsa helal olsun, helal olsun, helal olsun. Nurlar içinde uyu vefa abidesi, cömert, şerefli, cesur insan.
Erdi Uzuner     0000-00-00 Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah ailesine sevenlerine sabır versin
Advert
GALERİLER