Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz Kızılay Gönülleriyle
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz Kızılay Gönülleriyle
20.12.2022 16:30:51

 

Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz Kızılay Gönülleriyle

Günümüz medyasına ismini tırnaklarıyla kazıyarak duyuran isimlerden biri olan Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz OMÜ Atatürk Kültür Merkezinde "Gençler ve Sosyal Medya" temalı konferansta Genç Kızılay Samsun gönüllüleriyle buluştu.

Konferans Genç Kızılay Samsun İl Başkanı Feyzullah Bilal Şenaslan’ın açılış konuşmasıyla başlayarak, Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz’e katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz oldukça hareketli geçen gazetecilik hayatından örnekler vererek sosyal medyanın gençlerin algılarındaki etkisini Afganistan, Ukrayna gibi sıcak bölgelerde birebir yaşadığı olaylar üzerinden örneklendirdi. Gençlere verebileceği en büyük hayat tavsiyenin herkesin anlatacak bir hikayesi olması gerektiğini konferans boyunca sık sık vurguladı.

Türk Kızılayı’nın da dünyanın her yerinde güven ve iyilik sembolü olduğundan bahseden Taha Hüseyin Karagöz, Genç Kızılay gönüllülerine bir kez daha iyiki Kızılay gönüllüsüyüz dedirtti. Katılımın oldukça yoğun olduğu konferans Genç Kızılay Samsun il Başkanı Feyzullah Bilal Şenaslan’ın plaket takdimiyle sonlandı.

Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz Kızılay Gönülleriyle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri