Gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’dur!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’dur!
25.10.2022 12:59:21

 

Gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’dur!

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt Akasyamhaber Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan’ı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Gelecek Parti’nin sosyal, siyasi ve ekonomik görüşleri hakkında fikir alışverişinde bulunan Yeşilyurt, Altılı Masa hakkında, "Önemli olan, Türkiye'de bu altı partinin bir şekilde parlamenter sisteme geçecek çoğunluğa sahip olduğu bir Meclis tablosu çıkarabilmektir. " dedi.

Her siyasi partinin genel başkanı en doğal olarak partisinin Cumhurbaşkanı adayı olduğuna vurgu yapan Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, şöyle devam etti;

“Altılı Masanın fikir babası ve kurucusu genel başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu’dur.

Genel Başkanımız sürekli adaydan daha çok mekanizmanın nasıl işleyeceği hususuna dikkat çekmektedir. Önemli olan, en fazla milletvekilini Meclise sokabilmek için bütün muhalefet liderlerinin, parti liderlerinin, kurmaylarının ortak bir akılla hareket etmesidir. Gelecek Partisi sürekli ilkeler üzerinden siyaset yapılmasına özen göstermektedir.

Türkiye'nin bu seçim yasasının, acayip, ucube yasanın da doğurabileceği komplikasyonları bildiğimiz için tabii ki altı partiyle bu konuları hep konuşacağız. Önemli olan, Türkiye'de bu altı partinin bir şekilde parlamenter sisteme geçecek çoğunluğa sahip olduğu bir Meclis tablosu çıkarabilmektir. Bu hangi formülle çıkarılacaksa partimimiz ve sayın genel başkanımız buna hazırdır.

YILBAŞINDAN ÖNCE ADAY AÇIKLANMAZ

Bizim görüşümüze göre yılbaşından önce aday ismi zikredilmez şuan alt yapısı kuruluyor. Kanaatimiz Altılı Masanın adayı hangi partiden olursa olsun partisiyle ilişkisini kesmesi gerekmektedir.

Altılı Masadan olacak veyahut dışarıdan da olacak siyasi kimliğinden arınmalıdır.

Bizim gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı tabi ki sayın genel başkanımız Ahmet Davutoğlu’dur.

İnşallah ömrümüz vefa ederse o günleri de görürüz…

 

 

Gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’dur!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erol sezgin     0000-00-00 İnşallah sayın Mustafa başkanım bizim gönlümüzün Cumhurbaşkanı ve adayımız genel başkanımız sayın örf Dr Ahmet Davutoğlu dur
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri