Samsun Haber
Giriş Tarihi : 16-01-2023 13:38   Güncelleme : 16-01-2023 13:38

Gurbete Çıktığınızda Samsun'a Aşık Oluyorsunuz!

Kısa adı AFED olan Samsun Ankara Samsun Federasyonu Samsun’da gençlik yapılanmalarına bir kahvaltı programı düzenledi.

Gurbete Çıktığınızda Samsun'a Aşık Oluyorsunuz!

Ankara Samsun Federasyonu - ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz, Atakum Nefes Kafe’de düzenlenen ASFED Samsun Gençlik Kollarına bir konuşma yaptı.

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz, merkezi Ankara'da bulunan federasyonun, 600'ün üzerinde Samsunlu gence burs verdiğini söyleyerek başladığı konuşmasında, "Gurbete çıktığınız zaman Samsun'a aşık olacaksınız.

Biz Samsun'a aşığız. Federasyonumuzun merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Üst düzey yöneticilerle, gençlik ve kadın kolları ile oluşan bir yapıdır.

Federasyonumuzun gençlik kolları, kadın kolları, yönetim kurulu aile gibidir. Ankara'ya geldiğiniz zaman bir evinize geldiğinizi sizde hissedeceksiniz. Güzel işler yapmak için çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. 600'ün üzerinde Samsunlu gencimize burs veriyoruz.

Ankara'da Samsunlu gençlerin sesi olduk. Nerede sıkıntısı olan bir gencimiz varsa onların sorunlarını çözdük. Artık Samsun'un gençleri Ankara'ya geldiği zaman yetim kalmıyorlar. Artık bir evleri var. Elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bu işin altına elimizi değil gövdemizi koyduk." dedi.

ASFED Samsun Şube Başkanı Fatih Pişkin'in de hazır bulunduğu toplantıda, Isabelle şarkısıyla fenomen olan Fevzi Kaan Türker, seslendirdiği şarkılarla gençleri eğlendirdi.

Toplantı sonunda ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz ve ASFED Samsun Şube Başkanı Fatih Pişkin, gençlerle hatıra fotoğrafı çekindi.

Recep YAZGANRecep YAZGAN