Her Şey Çocuklar Ve Gençler İçin
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her Şey Çocuklar Ve Gençler İçin
24.12.2020 06:27:16

 

Her Şey Çocuklar Ve Gençler İçin

Geçtiğimiz günlerde çocuklar ve gençleri sosyal aktivite alanında tutabilmek için hazırladığı “ Hayalinde ki yeni yıl” ödüllü resim, şarkı ve şiir etkinliği devam eden Canik Belediyesi, Mekke’nin Fethi ile ilgili yine ödüllü bir etkinlik başlattı.

HER ALANDA ÖNCÜ BİR GENÇLİK

Çocukların ve gençlerin pandemi sürecinden ciddi şekilde etkilendiğini bilim insanlarının net bir şekilde ortaya koyduğunu söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Çocuklarımız başta olmak üzere gençlerimiz için çok önemli projeler hazırladık, hayata geçirdik ve hazırlamaya devam ediyoruz. Model Roket Üretimi ve Atışı, Gençlik Gelişim Birimi, Dijital Teknolojiler ve Tasarım Merkezi pandemi sonrasında onların hizmetinde olacak çalışmalardan sadece bir kaçı. Her alanda gelişen her alanda donanım sahibi bir gençlik hedefimiz durmaksızın devam edecek” diye konuştu.

MANEVİ FARKINDALIK

Bütün bu projelerin yanı sıra çocukların sosyal olarak dinç kalmalarını sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Sandıkçı, “İçinde bulunduğumuz ve zor geçen 2020’nin ardından yeni yıla umutlarını taze tutmak için geçtiğimiz günlerde başlattığımız hayalindeki yeni yıl etkinliğine, Mekke’nin Fethi dolayısıyla bir etkinliği daha onların ilgisine sunduk. Manevi olarak güçlü, değerlerine sahip çıkan ve farkındalık oluşturan, bilimin ve teknolojinin ışığında kendilerini geliştiren bir nesil oluşmasına katkılarımız artarak devam edecektir. Canik ve Canik Halkı her şeyin en iyisine layıktır. Bizim için önemli olan ise onların sevgisine layık olmaktır” şeklinde konuştu.

 

Canik Belediyesi İbrahim Sandıkçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER