HÜDA PAR kararını açıkladı: Erdoğan'ı Destekleyeceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
HÜDA PAR kararını açıkladı: Erdoğan'ı Destekleyeceğiz
11.03.2023 19:36:45

 

HÜDA PAR kararını açıkladı: Erdoğan'ı Destekleyeceğiz

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleme kararı aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip liderliğinde Cumhur İttifakı genişliyor. AK Parti, MHP ve Büyük Birlik Partisi'nden oluşan ittifaka bir destek daha geldi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, kurmaylarıyla yaptığı toplantının ardından alınan kararı kamuoyuna duyurdu.

"Seçimlerde Erdoğan'ı destekleyeceğiz"

Yapıcıoğlu, seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı. Zekeriya Yapıcıoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu: ""Başkanlık divanı toplantısında ve daha önce yetkili kurullarımızda yapmış olduğumuz istişarelerle de uyumlu olarak 14 Mayıs 2023 tarihindeki seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldık. Bu kararın memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Parlamento seçimleri ile ilgili görüşmelerimiz ise devam ediyor."

Gözler Fatih Erbakan'da

HÜDA-PAR'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleme kararını açıklamasının ardından gözler Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'a çevrildi.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile görüşme yapan Fatih Erbakan'ın kurmaylarıyla yapacağı değerlendirmelerin ardından kararını açıklaması bekleniyor.

 

HÜDA PAR kararını açıkladı: Erdoğan'ı Destekleyeceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
suat 55     2023-03-13 hüda par.. absına aslına bayrak düşmanı hilal kaplan yakışır
hüsamettin pelte     2023-03-13 hizbullah tarör örgütüdür. aynı feto gibi pkk gibi
Hakan     2023-03-12 Islami kurdistan kuracak adam degil mi bu ?
Vatan DAŞ     0000-00-00 Gözleri Erbakan'a değil bahçeliye çevirin:Eyalet sistemi, özerklik ve federasyon tartışılabilmelidir. Şeyh Said'in yakınlarından özür dilenmelidir 'Ne mutlu Türküm diyene' yazısı silinmelidir. Kürtçe, Türkçe ile birlikte ikinci resmi dil kabul edilmelidir. Medreseler iyileştirilmeli, asli fonksiyonlarına kavuşturulmalı ve resmi statü tanınmalıdır. İsimleri değiştirilen yerleşim yerlerine eski adları geri verilmelidir.bunlar hüda parın talepleri, akepeye yakışır böyle destek...
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri