İçişleri Bakanlığı Önüne Haydi Aracı Çekildi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İçişleri Bakanlığı Önüne Haydi Aracı Çekildi
07.05.2022 14:48:18

 

İçişleri Bakanlığı Önüne Haydi Aracı Çekildi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmek üzere Bakanlığa gitti. Polis ekipleri Özdağ'ı engellerken Bakanlık binası önüne Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) aracı çekildiği görüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün katıldığı canlı yayın programında göçmen sorunu konusuyla ilgili açıklama yaparken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı ağır ifadelerle hedef almış, Özdağ için "Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Esfel-i safilindir" demişti.

Özdağ, Soylu'nun bu sözlerinin ardından bugün "Süleyman eğer adamsan, eğer korkak değilsen, bugün saat 11.00’de polislerin arkasına sığınmadan bakanlığın önünde karşıma çıkarsın" diyerek tek başına İçişleri Bakanlığı önüne yürümek istedi. Ancak Özdağ, binaya yaklaşık 100 metre kala polisler tarafından durduruldu.

Türkiye'nin gündemine yerleşen gerginliğin yaşandığı anlarda İçişleri Bakanlığı'nın önüne çekilmiş bir araç dikkat çekti. Özdağ'ın yürüyüşünün engellendiği Bakanlık binasının önüne Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) aracının çekildiği görüldü.

AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci de aracın Bakanlık önündeki fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp "Orantısız zeka... Zeka en büyük güçtür" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanlığı Önüne Haydi Aracı Çekildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert