İki Vekil Garanti, Üç Vekil İçin Sahalardayız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İki Vekil Garanti, Üç Vekil İçin Sahalardayız!
06.05.2023 13:54:34

 

İki Vekil Garanti, Üç Vekil İçin Sahalardayız!

MHP Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, Kendisinin Samsunlu bir ülkücü olarak lider Devlet Bahçeli'nin beka mücadelesine destek verip güç katabilmek, Türkiye’ye ve Samsun'a daha fazla hizmet edebilmek için aday olduğunu belirtti.

 

14 Mayıs seçimlerinin sıradan  bir seçim olmadığını ve ülkemizin içeride ve dışarıda kirli ittifaklara maruz kaldığını söyleyen Karapıçak, ülkenin birliğinin ve milletin inancının tezahürü olarak sandıklardan Cumhur İttifakı bir yıldız gibi parlayarak çıkacağına inandığına vurgu yaptı.

Karapıçak, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini bu uğurda gece gündüz çalışarak Allah'ın izniyle Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacaklarını da sözlerine ekledi.

MHP Samsun Milletvekili Abdullah Karapıçak, Samsun’un il ve ilçelerini karış karış gezerek vatandaşlardan hem Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hem de kendisi için oy isteğini kaydederek,

“Bu seçimlerde sizlerin destekleriyle Samsun'u daha da ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır. Sizlerle birlikte Samsun'un sorunlarını çözmek, kalkınmasını ve gelişmesini sağlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Gençlerimizi iş sahibi yapmak, kadınlarımızın hayat şartlarını kolaylaştırmak, çiftçilerimizin tarımsal üretimini artırmak ve hayvancılığı desteklemek gibi birçok konuda çalışmalarımız olacak. Bunun yanı sıra, milli ve manevi değerlerimize bağlı, birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik her türlü girişime karşı dik duruşumuzu koruyacağız. Türkiye'nin güçlü ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmesi için, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Cumhur İttifakı'nın yanında yer almaya devam edeceğiz. Kirli ittifakların yanında olmadık, olmayacağız.

Türkiye'yi huzursuz eden, Türkiye'nin parçalanması noktasında birlikte hareket eden hiçbir zihniyetlerin ve gücün yanında yöresinde olmayacağız; boyun eğmeden yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

İKİ VEKİL DEĞİL ÜÇ VEKİL İÇİN SAHALARDAYIZ

MHP Samsun milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, seçmenle bütünleşerek sahalarda aktif bir seçim kampanyası yürüttüklerini belirterek, "İki vekil değil üç vekil için sahadayız" ifadelerine yer verdi.

Karapıçak, Samsun'da yaşayan vatandaşların sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini belirterek, milletvekili seçildikleri takdirde bu problemlerin çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

MHP'nin milliyetçi ve muhafazakar politikaları ile Türkiye'nin güçlü bir geleceğe sahip olacağına inandıklarını vurgulayan Karapıçak, özellikle seçimlerin önemine dikkat çekti.

Seçmenle bütünleşerek sahalarda aktif bir seçim kampanyası yürüttüklerini, çalışmalarının karşılığını vatandaşın gözündeki ışıltıda gördüklerini de dile getiren Karapıçak sözlerini, “MHP Samsun'dan Meclis'e üç vekil göndermede kararlı ve azimlidir.

Millet İttifakı adayları sahaya çıkıp sizlerin yanına gelemiyor. İYİ Parti dağılmış, parçalanmış vaziyette. CHP liste krizi yaşıyor. Bu da MHP’nin elini güçlendiriyor, şansını arttırıyor. Bu seçimlerin galibi Allah’ın izniyle Samsun’da MHP olarak. Sizlere Abdullah kardeşinizi, Hüseyin Demir kardeşinizi MHP’nin bütün adaylarını Meclis’e taşıyacağınıza, oylarınızla bizleri destekleyeceğinize yürekten inanıyorum” diye tamamladı.

İki Vekil Garanti Üç Vekil İçin Sahalardayız!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri