İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Çocuklara Belediyeciliği Anlattı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Çocuklara Belediyeciliği Anlattı!
23.05.2022 12:24:16

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Çocuklara Belediyeciliği Anlattı!

Uğur Okulları İlkadım Kampüsü 3. Sınıf öğrencileri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.Başkan Demirtaş ziyarette miniklere belediye ve belediyecilik hakkında bilgiler aktardı.

 

Sosyal bilgiler dersi kapsamında, 30 öğrenciden oluşan bir gurupla belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın makamına gelen öğrenciler, burada başkanı soru yağmuruna tuttular.  Belediye çalışmaları, önümüzdeki 2 yıl süresince hayata geçirmeyi planladığı projeler, sosyal projeler gibi konular hakkında bilgi alan öğrenciler, park ve çocuk oyun alanları için başkana teşekkür ederek, yeni parkların yapılacağı müjdesini de aldılar.

Uğur Okulları İlkadım Kampüsü öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarete çocuklarla tek tek ilgilenen ve kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,öğrencilere Belediye ve Belediyecilik hakkında bilgi verdi.

“Eğitim için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz”

İlkadım’ın eğitim alanında gösterdiği başarılarının devamını sağlamak için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Demirtaş,” Öğrencilerin en güzel şartlarda eğitimlerini devam etmeleri için öncelikle ilçemizde eğitim veren okulların fiziki şartlarını daha modern hale gelmesi için çalışmalar başlattık.  İlçemizde var olan eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için her türlü çabayı göstermek ve desteklerimizi sağlamak için elimizden gelenini yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda eğitime yönelik okullarımızda birçok proje hayata geçirdik. Ben eğitim alanındaki başarıların artarak devam edeceğine inanıyorum ve tüm öğretmen arkadaşlarımın ve öğrencilerimizin başarısı için her zaman yanında olduğumu bilmelerini istiyorum” diye konuştu.  

“Öğrenciler ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çekinmeyi unutmadı”

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ziyaretlerinden dolayı okul müdürü Müzeyyen Köksal ve sınıf öğretmenleri Mehmet Batur, Nurhan Tezcan’a teşekkür ederek derslerinde başarılar diledi.Yoğun programlarına rağmen öğrenciler için vakit ayırdığından dolayı Okul Müdürü Müzeyyen Köksal,Başkan Demirtaş teşekkür etti.

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Çocuklara Belediyeciliği Anlattı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım