İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Pazar Esnafıyla Sohbet Etti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş  Pazar Esnafıyla Sohbet Etti
02.08.2022 12:41:51

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Pazar Esnafıyla Sohbet Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçede hayat bulan yeni pazar yerlerini ziyaret etti. Derebahçe pazarı esnafıyla tek tek sohbet eden Başkan Demirtaş meyve ile sebzelerin nereden geldiği ve fiyatları hakkında bilgi aldı.

 

Pazar yerinde esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demirtaş, pazarcı esnafına hayırlı işler dileyerek talep ve istekleri birinci ağızdan dinledi.İlçe halkının ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek hayat şartlarını daha da iyileştirmek yoğun tempo ile çalıştıklarını altını çizen Başkan Demirtaş,“ Allah tüm esnafımıza hayırlı kazançlar nasip etsin. Tabi birtakım sıkıntıları var, onları dile getirdiler. Bugün Derebahçe pazarını ziyaret ettim, uygun bir zamanda sırasıyla tüm pazar esnafını ziyaret edeceğim. Sorunlarını çözmeye çalışacağız. Pazarcılık önemli, zor ve meşakkatli bir iş. Yazı kışı yok, sıkıntılı bir durum. Aynı oranda büyük bir istihdamın olduğu bir alan. Arkadaşlarımızla tek tek konuştuk. Belediye olarak hizmetlerimizde halkımızın desteğini alarak sorunları elbirliğiyle çözeceğiz” dedi.

 “Esnaf ilçemizin temel taşıdır”

Pazarcı esnafının vatandaşlara daha modern koşullarda hizmet vermesini sağlamak için kapalı Pazar alanları için gerekli proje çalışmalarını da yakında takip ettiğini ifade eden Başkan Demirtaş,” Esnaflarımız ilçemizin temel taşıdır. Karşılaştıkları sorunlarda çözüm aradıkları ilk adres yerel yönetimler belediyeler oluyor. Biz halkımızın ve esnaflarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Onların sorunu bizim sorunumuzdur. Ortak akılla, bir araya gelip fikir alışverişinde bulunmaya özen gösteriyorum. Şehirde yaşayan insanların mutluluğunun benim için öncelikli bir konu. Pazarcı esnafımızın rahat ve temiz ortamlarda çalışmaları için elimizden gelen her şeyi yaparak vatandaşlarımıza nezih ortamlar sunacağız” dedi.

 

 

 

 

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Pazar Esnafıyla Sohbet Etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri