İzmir Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İzmir Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri
15.11.2021 11:04:49

 

İzmir Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

İzmir'de alanında uzman kişilerden güvenle alabileceğiniz danışmanlıklar ile terapilerinizi olumlu yönde sürdürebilirsiniz.

İzmir ilinde yaşıyorsanız ve psikolog kliniği arayışında iseniz pek çok kaynak ve sonuç bulabilirsiniz. Karar aşaması oldukça önemlidir. Doğru bir terapi ve olumlu sonuçlar için alanında uzman psikologlar ile görüşmelisiniz. İzmir psikolog konusunda güvenebileceğiniz bir kaynak olan Nora Psikoloji danışmanlıktan randevu alabilirsiniz. Web sitesinde danışmanlık alabileceğiniz psikologları ve psikologların eğitim özgeçmişlerini görebilirsiniz. Alanında uzman kişilerden güvenle alabileceğiniz danışmanlıklar ile terapilerinizi olumlu yönde sürdürebilirsiniz.

İzmir İş Yeri Psikolog Seçenekleri

İş yeri psikologları, ofis ve şirketlerin sağlık birimlerinde çalışırlar. İş yerinde sağlıklı ve daha verimli bir iş ortamı sağlamak için iş yeri bünyesindeki çalışanların günlük olarak dirençlerini artırmaya yönelik bireysel destek verirler. İş yeri psikologları insan kaynakları birimi ile birlikte hareket ederek çalışanlara daha iyi çözümler sunarlar.

İzmir iş yeri psikoloğu için Nora psikolojik danışmalıktan destek alabilirsiniz. Kurum içerisinde daha verimli olmak için uzman desteğine başvurabilirsiniz.

İş Yeri Psikoloğu Tercih Etmenin Avantajları;

  • İş yerindeki huzurun artmasına destek olur,
  • Çalışanların işe ve iş ortamına alışmasına ve motive olmasına yardımcı olur.
  • Kurum içerisinde iletişimin artmasına destek olur.
  • Stres ve kaygı bozukluğu gibi sorunlar ile baş etmek için uygun bir yoldur.

Pek çok avantajı bulunan kurum psikologları alanlarında uzman kişiler oldukları için profesyonel destek sağlanmış olur.

İzmir psikolojik danışmanlık hizmetlerini 2016 yılından bu yana veren Nora Psikoloji danışanlarından yüksek olumlu dönüşler alıyor. Farklı alanlarda ve dallarda psikolog kadrosu ile stres, kaygı, anksiyete ve öfke gibi sorunlarda en iyi sonuçları alabilirsiniz. Motivasyon ve sağlıklı yaşam desteği için de klinik psikologların yardımını alabilirsiniz.

Bilimsel terapi yöntemleri ile insan odaklı ve bireysel olarak kullanan terapistler çocuk ve ergen terapileri, evlilik ve çift terapileri gibi çeşitli dallarda sizlere destek veriyor. İzmir’de tavsiye edilen psikologların da aralarında bulunduğu kadro her yıl yüzlerce insana destek oluyor. Depresyon, aile problemleri, çocuklarda davranış bozuklukları gibi pek çok konuda destek almak web sitesini ziyaret edebilir ya da kliniğe gelerek randevu alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER