Samsun Haber
Giriş Tarihi : 21-03-2024 15:15

Kimseyi Makam Sözü Vererek Yanımızda Tutmadık, Tutmayacağız!

Biz kimseye başkan yardımcılıkları, müdürlükler, belediye ile ticaret yapma sözleri vermedik, vermeyeceğiz.

Kimseyi Makam Sözü Vererek Yanımızda Tutmadık, Tutmayacağız!

İYİ Partili olduğu iddia edilen bazı isimlerin farklı partilere geçişi ile ilgili servis edilen haberlerle ilgili açıklama yapan İYİ Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Adem Bektaş, "Biz kimseye başkan yardımcılıkları, müdürlükler, belediye ile ticaret yapma sözleri vermedik, vermeyeceğiz. Hiç kimse bana usulsüz bir işlem yapmam karşılığında oy vermesin" dedi.

 Hiç bir tehdide pabuç bırakmadıklarını ve Atakumluların hakkını asla pazarlık malzemesi yapmadıklarının altını çizen Mimar Adem Bektaş, "Bizim rant belediyeciliği değil de halk belediyeciliği yapacağımızı anlayan bazı isimler kendilerine yakışan şekilde eylemlere başvurmuşlar. Çok şükür ki Atakumluların hakkını kimseye peşkeş çekmeyeceğimizi herkese göstermişiz. Biz bu şahsiyetlerin yanımızda kalmamasından dolayı mutluluk duyduk. Yaptıkları pazarlıklara verdiğimiz olumsuz cevaplar sonucu bizleri tehdit etmeye kalkan kimseye papuç bırakmadık, bırakmayız. Biz  kimseye başkan yardımcılıkları, müdürlükler, belediye ile ticaret yapma sözleri vermedik, vermeyeceğiz.

Hiç kimse bana usulsüz bir işlem yapmam karşılığında oy vermesin. Atakum'un feraseti yüksek halkı bu oyunların ve hamlelerin altında yatanların farkında. Emin olun bu hareketler bizim ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun ve bu seçimi daha şimdiden kazandığımızın göstergesi" ifadelerine yer verdi.

adminadmin