Kravatlı Kırk Haramiler
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kravatlı Kırk Haramiler
09.11.2020 09:31:43

 

Kravatlı Kırk Haramiler

Modern ve çağdaş olarak tanımlanan, öyle kabul edilen dünyamız aslında kravatlı kırk haramiler tarafından paylaşılmış, her geçen gün dozunu artıran bir zulüm düzeni ile yönetilmekte ve acımasızca sömürülmektedir. Kemikleri çıkmış hayalet görünümlü aç çocuklar yaşamaktadır bu yüzden. Hayvanlar için milyar dolarlar harcanırken insan yerine konmamaktadır insanlar bu yüzden. Kendi zalim düzenlerini korumak için aç bırakılmış o insanların rızkıyla ger geçen gün daha çok silahlanmaktadır zalimler.   

Batıl veya hak olan sistemlerin amacı insanı mutlu etmek, güzel ve kaliteli bir yaşam sunmaktır. Bütün dinlerde, ideolojilerde ve devletlerde amaç öldürmek değil yaşatmak, huzurlu bir dünya kurmaktır. Esas olan savaş değil barış ve adalete dayanan bir kamu düzeni, mutlu ve ferah bir toplum düzeni kurmak, refah toplumunu oluşturmaktır. Zaten herkes adaletin sağlandığı, barış ve güvenin tam olarak sağlandığı, paylaşım ve kardeşlik düşüncesinin hâkim olduğu, her türlü suçtan ve suçlulardan arındırılmış bir dünya kurmak ve böyle güzel bir dünyada yaşamak istemektedir.

En asgari normal bir zekâ seviyesine ve ruh haline sahip olan herkes yeryüzünde savaşı değil barışı ister, haksızlığı değil hak ve adaleti, kötülüğü değil iyiliği ister. Aksini isteyenler ise normal olmayan, gangster, cani ruhlu insanlardır. Çünkü insan ruhuna, insan karakterine sahip olmak ancak geçmişten, fikirden ve yürekten gelen soylu davranışlarla mümkündür.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER