Kudüs’un Fethine az kaldı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kudüs’un Fethine az kaldı!
10.05.2021 10:38:27

 

Kudüs’un Fethine az kaldı!

Bu işin şakası yok, çünkü “küfür devam eder, zulüm devam etmez” hadisi şerifi evrensel bir değere sahip olup, hayatın har aşamasında tecelli ediyor.

Anlatırlar zamanın hükümdarlarından biri bir emek insanı olan marangozun(Habibi necar olduğu söyleniyor) eşine göz diker ve marangoza der ki “bu gece sabaha kadar kırk tabut yaptın yaptın yoksa kelen gider”, o günün şartlarında kırkı bırak adamcağız 4 tabut bile yapma imkanına sahip değildir. Eşi kocasının mahzun olduğunu görünce ona derki “sen hiç uğraşma her zamanki gibi istirahatına çekil Allah bir yol bindir” şafağa doğru sala sesi duyuluyor, bir de bakıyorlar ki hükümdar ölmüş, marangoz keyifle ona bir tabut hazırlar, işte mesele bu kadar manidar.

Bazı kimseler Allah’ı unutunca yeryüzünde onların planlarının işlediğini sanarlar. Bilmezler ki kaderlerin üstünde bir kader vardır. İşte gaflete düşen bir avuç dengesiz güruh; Evanjelistler ve Siyonistler elele vermiş, sözüm ona tanrıyı kıyamete zorluyorlar.

vay yavrum vay!

Ahir zaman peygamberi, “yarın kıyamet koptuğunu bilseniz, elindeki fidanı dikin” diyerek yeryüzünün imar ve inşasını tavsiye ederken, bu dengesiz herifler zulümle iç içe bir politika ile hayatı zehir edip bıraktılar.

Hani sizin Büyük Ortadoğu Projesi(BOP) adında bir hayaliniz vardı? Yok efendim büyük İsrail vesaire. Nerede kaldı? Erdoğan gibi bir babayiğit bir kenarında tuttu ve hayallerinizi alt üst etti.

Şimdi de Mecid-i Aksa etrafında dönüp dolaşıyorsunuz, Yahudi misiniz ne siniz hele önce bir insan olmayı öğrenin, şu “üstün ırk” iddiası gözünüzü kör etmiş, farkında değilsiniz.

Ya 1967 sınırına çekilip edebinde durun, ya da sizi bir felaket bekliyor.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

eyüphan kaya Kudüs’un Fethine az kaldı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER