Merhum Kadir Mısıroğlu'nun sevenleri ve çocuklarından Meral Akşener Hakkında Suç Duyurusu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Merhum Kadir Mısıroğlu'nun sevenleri ve çocuklarından  Meral Akşener Hakkında Suç Duyurusu!
27.09.2022 10:22:33

 

Merhum Kadir Mısıroğlu'nun sevenleri ve çocuklarından Meral Akşener Hakkında Suç Duyurusu!

Kadir Mısıroğlu'nun sevenleri ve çocukları, “Sarayda ağırlandı o şerefsiz, sarayda ağırlandı o ahlaksız. Gereğini yapamadım özür dilerim” sözleri nedeniyle İYİ Parti lideri Akşener hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

İP'li Akşener, üstad Kadir Mısıroğlu'nun sağlığında yalanladığı bir iftira üzerinden hedef aldı. Seviyesiz Akşener, merhum Mısıroğlu'na "Şerefsiz." dedi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İP'li Meral Akşener, dirilerle birlikte, ölülere de iftira atmaya başladı.

SEVİYESİZLİĞİN DİBİNE VURDU

Akşener, merhum üstad Kadir Mısıroğlu'nun, "Zübeyde hanım genelevde çalışan bir kadındı." sözlerini söylemiş gibi iftiraya maruz kaldığı ifadeleri yeniden gündeme getirdi.

Haddini aşıp seviyesizliğin dibine vuran Akşener, üstada "Şerefsiz" diye hakaret etti.

Kadir Mısıroğlu'nu sevenler "Kişinin Hatırasına Hakaret" (130/1) suçunu işleyen Meral Akşener’e suç duyurusunda bulundu.

Merhum Kadir Mısıroğlu'nun sevenleri ve çocuklarından Meral Akşener Hakkında Suç Duyurusu!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
1919     2022-09-28 Atatürk düşmanlığınız devam ettıkçe bizim Atatürk sevgimiz çığ gibi büyüyor ... Güneşi balçıkla sıvayamazsınız tam tersine balçığa bulanırsınız ....
Müderris Tabib     2022-09-27 Yunan galib gelse idi, bu kadar zulüm etmezdi. Merhum Kadir üstad bu konu hakkında kitaplar yazmış, hiç bir gerçek tarihçi bu kitapları çürütememişdir. Mevzu bahis hanımefendinin ise ne olduğu bellidir, bkz; Tamer Korkmaz'ın bugün ki yazısı! Bir ermeninin icadı olan isimle anılan M. Kamal ise sevk-i idaresinde bulunan 57. alayın tamamı şehid olduğu halde sağ kalabilmiş, nasıl oldu ise?
Samsun' lu Hasan     0000-00-00 Ölmüşlerin arkasından konuşulmaz biz böyle bildik ama Kadir Mısıroğlu ulusumuzun kurtarıcısı rahmetli Atatürk ile ilgili ağıza alınmayacak sözler söylerken neredeydiniz ???
Sms55     2022-09-27 Püsküllü, üstat olmuş haberimiz yok.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri