Milletimizin Başı Sağ Olsun Devlet- Millet El Ele Gün Birlik ve Dayanışma Günü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Milletimizin Başı Sağ Olsun Devlet- Millet El Ele Gün Birlik ve Dayanışma Günü
11.02.2023 11:13:27

 

Milletimizin Başı Sağ Olsun Devlet- Millet El Ele Gün Birlik ve Dayanışma Günü

Bafra 29 Ekim İlkokuu; Kahramanmaraş ve 10 ilimizde meydana glen depremlerde, bu şehirlerimize gönderilmek üzere yardım kampanyası başlattı.

 

Okulun internet sitesinden yapılan konuyla ilgili açıklama şöyle:

"MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN. DEVLET- MİLLET ELELE...GÜN BİRLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜ

6 Şubat 2023 Pazartesi günü meydana gelen ve 10 ilimizi içine alan depremden etkilenen bölgelerimize gönderilmek üzere başlatılan Yardım kampanyasında okulumuz yönetici, öğretmen, veli ve mahalle sakinlerimiz tarafından yapılan ayni yardımlar okulumuzda ayrı ayrı paketlenerek,  Deprem bölgesine ulaştırılmak üzere Bafra Kaymakamlığı Koordinasyon Merkezine teslim edilmektedir.

Deprem bölgesine gönderilmek üzere : Eldiven, Mont, Bot, Bere, Yetişkinler ve Çocuklar için mont ve kışlık giysi, Tüplü katalitik soba, Tüp, Yatak, Battaniye, Powerbank, Çocuk bezi, Çocuk Maması, Helva, zeytin, peynir, konserve, su, hazır gıda, bisküvi, kek (paket), meyve suyu,çay, kahve v.b günlük hemen tüketilebilecek türden gıda malzemeleri, Kadın Pedi, Kadın - Erkek İç giyim ve Çorap, Kadın-Erkek Ayakkabı, Kadın Erkek Polar ve İçlik, Yatak ve Nevresim Takımı, Tek Kullanımlık Tabak-Bardak-Çatal-Kaşık, Tava,Ketıl, Temizlik Hijyen Malzemesi, Yağmurluk, Çizme başta olmak üzere yapılacak olan tüm yardımlar okulumuz tarafından kabul edilmektedir.

 Tüm malzemeler tek tek sayılarak ayrı ayrı kolilere konularak ilgili yerlere ulaştırılmaktadır. Deprem Bölgesine yardım etmek isteyen velilerimize ve mahalle sakinlerine, komşularımıza, akrabalarımıza yardımlarını okulumuza bırakabileceklerini hatırlatıyoruz.

 Ülke olarak başımız sağolsun. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah' tan rahmet, yaralılara acil şifalar, yakınlarına ve milletimize matanet ve sabır diliyoruz."

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

https://bafra29ekimilkokulu.meb.k12.tr/icerikler/milletimizin-basi-sag-olsun-devlet-millet-elelegun-birlik-ve-dayanisma-gunu_13702874.html

Milletimizin Başı Sağ Olsun Devlet- Millet El Ele Gün Birlik ve Dayanışma Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri