Okullar Mutlaka Yüz Yüze Eğitimle Açılmalıdır!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Okullar Mutlaka Yüz Yüze Eğitimle Açılmalıdır!
07.09.2020 16:28:38

 

Okullar Mutlaka Yüz Yüze Eğitimle Açılmalıdır!

Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Seven, okulların yüz yüze eğitimle açılması gerektiğini belirterek, “Ekonominin işleyen çarkları durmamalı. Yapmamız gereken maske mesafe ve temizlik kurallarına uymak, uymayanları ve karantina kurallarını çiğneyenleri ihbar etmektir” dedi.

Seven sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti;

“İnsanlığın başına bu belayı musallat ettiklerini düşündüğüm küresel sermaye ve faiz-kur çetelerinin oyununu ancak böyle bozabiliriz.

Bölgemizdeki en önemli sorun bunu göremeyen ve Ülkemizin tüm uyarılarına rağmen kukla olmaya devam eden Yunanistan Fransa gibi komşu ülkelerin basiretsiz ve Zeka seviyesi oldukça yetersiz liderleridir.

 

TÜM DERTLERİ ÜLKEMİZİN EKONOMİSİNE ZARAR VERMEK

İş yerlerimizi, fabrikalarımızı, okullarımızı açık tutmak İçin devletimizin koyduğu pandemi kurallarına uymak bir vatanseverlik görevidir bu kurallara uymayan ve felaket tellallığı yapanlar ise küresel çetenin emellerine farkında olmadan hizmet etmektedir.

Haydi arkadaşlar bu ülkemiz için kurallara uyalım ama işimizden de geri durmayalım.

Ülkemizde üretilen ürünleri tercih edelim, küçük esnafla alışveriş yapma sıklığımızı artıralım.

İnsanlar yine evlensin, lokantaya gitsin, dondurma alsın sahilde yesin, kahvehanede çayını içsin,terzide elbisesini diktirsin, evinin avizesini değiştirsin, Çocuğunu parka götürsün, kasaptan etini alsın, öğrencilerine ihtiyacı olan bilgiyi aktarsın, ihtiyacı olan fiziktedaviyi alsın, arabasının balatalarını değiştirsin, çocuklarını okula götürsün.

Ama sadece kurallara uyalım, toplu yerlerden kalabalık ortamlardan uzak duralım.

Ne virüsü ne kuralları gözümüzde büyütmeyelim.

Maske mesafe temizlik ile ifade edilen yaşam tarzına aslında alıştık bile değil mi?

Gümüşhane Mustafa Seven yüz yüze eğitim sosyal medya Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Seven
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mahmut     0000-00-00 Bilim Kurulu(Hepsi konunun uzmanı doktorlar) sağlık bakanlığı, Eğitim bakanlığı şuan olmaz diyor. Bu arkadaş açılsın diyor. Birde doktormus. Yoksa bu arkadaşın okulu filan mı var? Yada özel okullardan birisine ortaklığı mi? Önce sağlık beyfendi. Bir sağlıkçı olarak sizden bunu beklemezdik.
gumushane?     2020-09-08 Bu ulkede neden herkes her konuda fikir belirtmeye yetkin oldugunu dusunmekte? Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu ile egitim-ogretim faaliyetlerinin ne alakasi var?
GALERİLER