OMÜ İletişim Fakültesi Yeni Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu oldu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ İletişim Fakültesi Yeni Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu oldu
29.04.2022 16:35:40

 

OMÜ İletişim Fakültesi Yeni Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu oldu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesinde gerçekleştirilen törende Prof. Dr. Niyazi Usta, dekanlık görevini Prof. Dr. Onur Bekiroğlu’na devretti.

 

İletişim Fakültesi Dekanlığında gerçekleşen törene OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Prof. Dr. Cengiz Batuk, İletişim Fakültesi Dekanlığını bir süre uhdesinde bulunduran Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selim Eren’in yanı sıra; Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil, Çarşamba İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Serbestoğlu, Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Ayhan Ak, Çarşamba Ticaret Borsası MYO Müdürü Prof. Dr. İsmail Aydemir, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Sinan Kaya ve Doç. Dr. Ömer Çakın ile Fakülte Sekreteri Hasan Ergin ve fakülte öğretim elemanları katıldı.

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, Prof. Dr. Niyazi Usta’ya teşekkür ederek görevi devralan Prof. Dr. Onur Bekiroğlu’na muvaffakiyet diledi.

Rektör Ünal: “Nitelikli mezunlar yetiştirmek temel hedefimiz”

Günümüz dünyasında dijitalleşme ve iletişimin önemine de dikkati çeken Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, “Nitelikli mezunlar yetiştirmek temel hedefimiz. Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mezunlar yetiştirebilmek adına göreve geldiğimizde ilk iş olarak eğitimde revizyon çalışmalarını başlattık. Tüm birimlerimiz de buna uygun olarak eğitim programlarına titizlikle yoğunlaştı. Dijitalleşme ve iletişim günümüz dünyasının her alanında oldukça önemli bir hale geldi. Bu önemin en somut örneği Covid-19 pandemisinde görüldü. İletişim Fakültemiz de yaşanan gelişmeler ve sahanın beklentileri dahilinde nitelikli mezunlar vermek için eğitim programlarında revize gerçekleştirdi.” şeklinde konuştu.  

Prof. Dr. Niyazi Usta ise görevde bulunduğu sürede kendisine destek veren çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek görevi devralan Prof. Dr. Onur Bekiroğlu’na başarılar diledi.

Tören, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

OMÜ İletişim Fakültesi Yeni Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER