Ramazan geldi vakit kardeşlik vaktidir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ramazan geldi vakit kardeşlik vaktidir!
02.04.2022 14:53:27

 

Ramazan geldi vakit kardeşlik vaktidir!

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanımız Savaş Gayretli Ramazan-ı Şerif dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Savaş Gayretli mesajında

Hepimizin birlikte şahit olduğu ve bütün dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile insanlık tarihinin en zor süreçlerinden birini yaşamaya devam ediyoruz. Salgın sebebiyle üretimin durması beraberinde dünya genelinde yaşanan tedarik zorluğu ekonomik daralma ve sıkıntılar devam etmektedir.

2 Nisan 2022 tarihinden itibaren idrak edeceğimiz Mübarek Ramazan’ı Şerif‘te geçen yıl olduğu gibi bu yılda medeniyet öğretilerimizin sorumluluğu ile protokol iftarlarının yapılmasını uygun bulmuyoruz.

Paylaşım medeniyetimizin bir gereği olarak ‘komşusu açken tok yatanlardan’ olmamak adına özellikle geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlarımızın sofralarına katkı sunmamız, Mübarek Ramazan’ı şerifin manevi ikliminde dayanışma kültürümüzün devam ettirilmesi adına elzemdir. İmkânlarımızı yoksul ve yetimlere sunarak sorumluluğumuzu yerine getirelim. Bu hususta konunun hassasiyetine binaen azami dikkat gösterilmesini rica eder, Mübarek Ramazan’ı Şerifinizi tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim" Dedi.

Gayretli mesajını;

Ramazan-ı Şerif Ayının birlik beraberlik kaynaşma dayanışma sevgi ve muhabbet ayı olduğunu ifade ederek: " Bu mübarek günlerin kıymetini bilip her anını değerlendirmeye çalışmak gerek. İçerisinde bulunduğumuz günler birlik ve beraberliğe paylaşmaya, yardımlaşmaya daha fazla ihtiyaç duyulan günlerdir. Hep birlikte bunun en güzel örneğini göstermeye çalışalım. Şimdi " Vakit kardeşlik vaktidir". Bu vesile ile Mübarek Ramazan-ı şerifinizi en içten duygularımla kutluyorum, Allaha emanet olun" diyerek tamamladı.

Ramazan geldi vakit kardeşlik vaktidir!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER