Sağlık Bakanı Demircan, Hemşire Sayısını Arttırmak İçin Kadro İstedi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık Bakanı Demircan, Hemşire Sayısını Arttırmak İçin Kadro İstedi
15.11.2017 10:39:06

 

Sağlık Bakanı Demircan, Hemşire Sayısını Arttırmak İçin Kadro İstedi

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı konuşmada hemşire sayısının yetersiz olduğunu ve bu konuda kadro talebinde bulunduklarını belirtti.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, konuşmasında Bakan Demircan, hemşire sayısını arttırmak için Maliye Bakanlığından kadro talep ettiklerini aktarı.

Kadro Talep Edildi

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Bakanlığının bütçesi üzerindeki görüşmelerde milletvekillerinin sorularını cevaplayan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, hemşire sayısının arttırılması gerektiğine değindi.

Hemşire Sayısı Arttırılmalı

Söz konusu urum için Maliye Bakanlığından kadro istediklerini vurgulayan Bakan Demircan; "Hemşire eksikliğimiz, Türkiye genelinde büyük bir sorunumuz. Hemşire sayısını artırmak için Maliye Bakanlığımızdan kadro talep ettik. İnşallah önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili Maliye Bakanlığımız açıklama yapacak, onu bekliyoruz" açıklamasında bulundu.

 

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Maliye Bakanlığı Hemşire
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2017-11-16 Sayın maliye bakanı, sağlık bakanlığında hemşirelik ebelik yerine memurluk yapanlara asıl işleri yaptırılsa sizden hemşire istemelerine gerek kalmaz...
GALERİLER