Sağlık İl Müdürüne Kuyruk Sitemi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık İl Müdürüne Kuyruk Sitemi!
02.08.2021 16:36:51

 

Sağlık İl Müdürüne Kuyruk Sitemi!

Çocuğunu tedavi için Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi’ne getiren bir baba yoğun kuyruk sebebiyle yaşamış olduğu çileyi sosyal medya üzerinden Samsun Sağlık İl Müdürü’ne sitem haline getirdi.

 

Öfkeli baba yakınlarını tedavi ettirmek için bekleyenlerin oluşturduğu kuyruğun fotoğrafını çekerek sosyal medyada şöyle bağlaştı;

“Bunun 5 misli dışarda bekliyor lan senin sağlık il müdürü kere size hakkını helal edenin…

Her geliyom aynı, Allah belanızı versin…

Sağlık İl Müdürüne Kuyruk Sitemi!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Banu     0000-00-00 Oooo Ahmet Demircanı karalama kampanyası varmış burda. Bizde malız ya yedik:) yalandan sahte hesaplarla yorum yapıpta Ahmet Demircanı karalamayın. sayın Bi yerlere yükselemeyen ve yükselmeye çalışan müdür yardımcıları:)
Nejdet     0000-00-00 Bayramdan önce çocuğu 38,4 ateşle dogumevine getirdik.40 dakika bekledik.sadece bir doktor bakıyordu.acile gelen çocukların çoğunda ateş ve ishal vardı.klima çalışmıyor.ondan sonrada korona niye yayılıyor, aşı olun dondurma bedava kampanyası.bu gidişle müdür,demircan ve köktaş gibiler keyiflerini sürmeye devam ederken vatandaş çile çekmeye devam edecek.
Deniz     0000-00-00 Keşke Sade doğum hastanesiyle kalsa. Gazi devlet hastanesi yerlerde sürünüyor. Bir Başhekimi var ki akıllara ziyan. Müdürlükte ki oluşturulan kadroları hiç sorma gitsin. Ahmet Demircan ve Sağlık müdürü Devletin zararı, AKP ve Reis in itibar kaybetmesi için herşeyi yapıyorlar. Kime vr neye hizmet ettikleri belli. Sadece kral çıplak diyen yok.
Serhat     0000-00-00 Amaç hizmet mi kariyer mi diye sormak lazım hizmet olsa kuyruk olmaz iş yapılır ama kariyer se makale yazılır sormak lazım müdüre inşallah bu durumu büyükleriniz görüyordur
Fuat     0000-00-00 Ahmet demircan efendiye haber verin hastanız muayene olsun istiyorsanız
Selami     0000-00-00 O hastaneyi o hale getiren başhekim yardımcısını Ahmet efendinin samsunun başına bela ettiği sağlık müdürü kendisine yayın yapıyor diye başkan yardımcısı yaptı. Ne liyakat ne hizmet var.
GALERİLER