SAMGİAD’tan Başkan Sandıkçı’ya Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMGİAD’tan Başkan Sandıkçı’ya Ziyaret
04.11.2020 06:38:22

 

SAMGİAD’tan Başkan Sandıkçı’ya Ziyaret

Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Görüşmede iş dünyası ve belediye projelerine yönelik değerlendirmeler yapıldı.

SAMSUN İÇİN ÜRETEN HERKES BAŞTACIMIZDIR

Sadece ülkenin değil dünyanın en özel şehirlerinden biri olan Samsun’a değer katan, üreten, gelişimine katkı sağlayan herkesi baş tacı olarak gördüklerini söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi’nin bu anlamda şehre ve şehir insanına katkı sağlayan herkesin yanında olduğu belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sandıkçı, “ Pandemi nedeniyle oldukça zor bir dönemden geçiyoruz.  Ancak her şey rağmen mücadelemiz devam ediyor. İş dünyası da bu anlamda çok etkilendi ama devlet, millet el ele yine çok güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bizlerde bu zorlu süreçte durmaksızın çalışmalarımıza devam ettik. Birçok projeyi hayata geçirdik ve birçok projemizi de hazır durumda. Güzel ilçemiz Canik ve değerli Canikli vatandaşlarımız için üretmeye devam ediyoruz. Sizlerle birlikte de her zaman çalışmaya ve üretmeye hazırız” diye konuştu.

 

SIFIR ATIK PROJESİ İÇİN TEBRİK

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ise Canik Belediyesi’ni ilgi ile takip ettiklerini ifade ederek, “ En son Sıfır Atık projesi ile almış olduğunuz ödül için sizi ve ekibinizi tebrik etmek isterim. Sıfır atık başlığının geleceğimiz açısında oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda farkındalık oluşturduğunuz için, çaba ve emeklerinizi takdir ediyoruz. SAMGİAD olarak bizlerde sadece iş dünyasına yönelik değil hayatın her alanına yönelik adımlar atıyoruz. Her bir üyemiz şehrimiz için bütün yüreğiyle mücadele ediyor. Hiçbir günümüzün bir önceki gün ile aynı olmaması için üretmeye, Ar-Ge çalışmalarına devam ediyoruz. Samsun çok büyük bir potansiyelin adıdır. Hedefimiz bu büyük potansiyeli tüm şehrin hizmetine sunacak açılımlar yapmaktır. Canik Belediyesi sizin önderliğinizde daha birçok hizmete imza atacaktır. Bu anlamda biz de katkı sağlayabilirsek mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Samsun Genç İş İnsanları Derneği Canik Belediyesi SAMGİAD Onur Öztekin İbrahim Sandıkçı Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Canik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER