Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampında Mutluluk, Heyecan, Spor, Neşe Hepsi Bir Arada
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampında Mutluluk, Heyecan, Spor, Neşe Hepsi Bir Arada
02.07.2021 12:18:25

 

Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampında Mutluluk, Heyecan, Spor, Neşe Hepsi Bir Arada

Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olan, 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampında gençler günlerini dolu dolu geçiriyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampı Türkiye'nin dört bir yanından binlerce genci ağırlamaya devam ediyor.

Şehir merkezine 33 km uzaklıkta olan 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampı yeşil doğası ve mavi deniziyle Türkiye'nin birçok ilinden gelen gençlerin "#BirKardeşlikİklimi" adı altındaki buluşmalarına ev sahipliği yapıyor.

 

Pandemi kuralları çerçevesinde 2. dönem 12-13 yaş kız grubunu ağırlayan kampta; Bursa, Yalova, Bolu, Zonguldak, Düzce, Kars, Ardahan ve Iğdır'dan toplam 105 genç serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek için bir araya geldi.

 

Kampta kalan gençler liderler eşliğinde, el sanatları, tiyatro, müzik, halk oyunları, deniz ve havuz aktiviteleri, spor aktiviteleri, şehir gezileri, voleybol, basketbol, tenis, badminton, mini futbol, masa tenisi gibi branşlarda hünerlerini sergileyerek eğleniyorlar.

Kampa ziyaret gerçekleştiren Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, kahvaltı organizasyonunda gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

 

Ardından İl Müdürü KASAPOĞLU, gençler ve liderler ile uçurma şenliğinde bir araya gelerek uçurtma uçurdular.

Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı Türkiye 19 Mayıs Dereköy Gençlik Kampı Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu İsmail Hakkı Kasapoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER