Samsun İl Başkanlığı Liderinin Emrinde!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İl Başkanlığı Liderinin Emrinde!
16.03.2021 09:53:12

 

Samsun İl Başkanlığı Liderinin Emrinde!

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak başkanlığında pandemi kuralları gereği online olarak düzenlenen toplantıyla MHP Samsun Üst Kurul Delegeleri ve Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

Karapıçak, toplantı sonrası yaptığı açıklama da 'İstiklal için birlik, istikbal için dirlik' sloganıyla 18 Mart 2021 tarihinde Ankara’da yapılacak olan ve Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'nin tek aday olduğu Büyük Kurultay için MHP Samsun İl Başkanlığı olarak tüm hazırlıkların tamamlandığını, köklü bir geçmişe sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi ve Lider Sayın Devlet Bahçeli'nin Genel Başkanlığında siyaset yapmaktan gurur ve onur duyduklarını belirtti.

Samsun İl Başkanlığı Liderinin Emrinde!

Toplantının devamın da Karapıçak,"30 Üst Kurul Delegemiz ile 18 Mart günü büyük bir heyecan ve coşkuyla yapacağımız toyumuz da Samsun'un Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin emrinde olduğunu bir kez daha gösterecektir. Şer odaklarının söylemlerine aldırmadan Başbuğ Türkeş'in "Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz." sözündeki anlam ile Türk Milleti'nin beka mücadelesinde yol başçı olan Milliyetçi Hareket Partisi ve Dava arkadaşlarımız ile "Kazanan Türkiye" olacaktır." dedi.

 

Büyük Kurultayımız Türkiye'ye Hayırlı Olsun.

 

Karapıçak, "Beka söz konusu olduğunda "Canımızın ne ederi, cananımızın ne değeri vardır" diyen Liderimiz Devlet Bahçeli'nin daima bir adım gerisinde olduğumuzu tekrar ediyor, Perşembe günü gerçekleşecek kurultayımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum." dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak mhp kurultay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER