Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’un Hedefi Kadrosunu Samsun’a Aldırmak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’un Hedefi Kadrosunu Samsun’a Aldırmak!
04.03.2021 08:25:15

 

Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’un Hedefi Kadrosunu Samsun’a Aldırmak!

Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’un Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ndeki akademik kadrosunu Samsun’a alabilmek için OMÜ ve SAMÜ rektörleriyle görüştüğü öğrenildi.

İl Sağlık Müdürlüğü sözleşmesi geçen yıl nisan ayında dolan ve pandemi dolayısıyla uzatılan Dr. Öğr. Üyesi Oruç’un uzatılan sözleşmesi  15 Nisan’da dolacak.

AKADEMİK YAYIN BASKISI

Aynı zamanda Yeşilay Derneği Samsun Şube Başkanı da olan Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’un çok sayıda akademik yayını bulunuyor.

Ancak Oruç’un bu yayınların arasında kendisinin hazırladığı çalışmaların yok denecek kadar az olduğu akademik yayın hazırlığında olan akademisyenlerin akademik çalışmalar için İl müdürlüğünden izin için başvuru aşamasında izin şartı olarak çalışmalarda isminin yer almasını istediği öğrenildi.

Doçent olabilmek için Samsun hastanelerinde akademik çalışma yapan doktor ve doktora öğrencilerine akademik yayınlarında isminin geçmesini isteyen Oruç’un ismini yayınlara koydurmak istemeyen akademisyenlere yayın izni vermediği de iddia ediliyor.

İl Sağlık Müdürlüğü Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç Muhammet Ali Oruç Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER