Samsun Milletvekili Erhan Usta Gençlik ve Spor Bakanına Sordu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Milletvekili Erhan Usta Gençlik ve Spor Bakanına Sordu
03.06.2020 13:24:43

 

Samsun Milletvekili Erhan Usta Gençlik ve Spor Bakanına Sordu

Samsun Milletvekili Erhan USTA, yapımı yılan hikayesine dönen Vezirköprü Kunduz Milli Takım Eğitim Merkezi ve Kamp Projesini Meclis gündemine taşıdı.

VEZİRKÖPRÜ KUNDUZ MİLLİ TAKIM EĞİTİM MERKEZİ VE KAMP PROJESİ NEDEN YAPILAMIYOR!

“2012'den beri yapımı yılan hikayesine dönen, 2019 yılı ilk çeyreğinde ihale edileceği konusunda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından TBMM Genel Kurulunda söz verilen ve üzerinden 6 çeyrek geçmesine sözü tutulmayan Vezirköprü Kunduz Milli Takımlar Kamp Projesini sorduk.” diyerek TBMM Başkanlığına ilettiği soru önergesini sosyal medya hesaplarından paylaşan Usta, “Hükümet tarafından, vatandaş oyalanacak ve onlara atıl kalan bu projenin görkemini, ihtişamını ve faydasını birkaç yıl daha mı anlatılacak? Yoksa yüksek işsizlik nedeniyle, olası her gelişmeye, her istihdam vaadine ümit bağlayan vatandaşlarımızdan gecikme için özür dilenip ihale bir an önce yapılıp proje en kısa zamanda hayata mı geçirilecek? Bakanlık aranıp neden ihale edilmediği sorulduğunda, genel müdürün inisiyatifinde deniliyor.

Bu konu inisiyatif sınırını çoktan aşmıştır! Ve bu, ne yazık ki Vezirköprü'de yarım kalan ilk yatırım, tutulmayan ilk söz de değildir. Vezirköprü'ye sürekli üvey evlat muamelesi yapılmasını kabul etmiyoruz! Bu işin takipçisi olarak her zaman hemşehrilerimizin yanında yer alacağız.” dedi.

Samsun Milletvekili Erhan USTA Erhan USTA Samsun Milletvekili MHP CHP AKP İYİ PARTİ SAMSUN Bağımsız Milletvekili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER