Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’nde Millet İttifakının Ayak Sesleri!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’nde Millet İttifakının Ayak Sesleri!
15.01.2022 17:57:04

 

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’nde Millet İttifakının Ayak Sesleri!

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç’un, Twitter hesabında cezaevinde tutuklu olarak bulunan HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirta’ı takip etmesi akıllara Samsun Sağlık İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Erol Öztürk’ün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ‘Tüm köylerimiz ücretsiz internete kavuştu’ şeklindeki paylaşımını kendi Twitter hesabından paylamasını getirdi.

AK Parti Samsun Milletvekili ve Sağlık eski Bakanı Ahmet Demircan tarafından onun bakanlığı döneminde Samsun Sağlık İl Müdürü olarak atanan Muhammet Ali Oruç’un bu paylaşımı, devletin bürokratının üstelik AK Parti bir vekil ve eski Sağlık Bakanı tarafından atanmış ve ataması sürekli yenilenmiş bir bürokratının, PKK elebaşı “Apo’nun heykelini dikeceğiz” sözleriyle olay olmuş HDP eski eş genel başkanını sosyal medya üzerinden takip etmesi Samsun’da tartışmalara sebep olmuştu.

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç’un Demirtaş’ı takip etmesi, Samsun Sağlık İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Erol Öztürk’ün CHP’li Mansur Yavaş Paylaşımını yeniden hatırlattı.

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Erol Öztürk’ün Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımı da Samsun’da şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Sosyal medya üzerinden Samsun Sağlık İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Erol Öztürk’ün paylaşımına, “CHP iktidarında biri AK Partili bir belediye başkanının twitini retweet etse, beğense ne olurdu?” şeklinde yorumlandı.

Bu iki paylaşımı görenler Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’nde Millet İttifakı’nın ayak sesleri duyulmaya mı başlandı şeklindeki soruları akla getirmeye başlandı.

 

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’nde Millet İttifakının Ayak Sesleri!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Siyasetname     0000-00-00 Samsun siyaseti bürokratik işgal altındadır. Hedef 2023....
Mevzu Davaysa Gerisi Teferruat     0000-00-00 Ne deseniz ne yazsanız boşuna. Bu iki adam kamuyu milyonlarca lira zarara uğrattılar. Oluşturdukları yönetimler son derece basiretsiz ve liyakatsiz. Adamların tek derdi ve görevi çalışıyor gibi yapıp aksine kaos ve başarısızlık yaratıp toplum gözünde ak partiyi itibarsızlaştırmak. İnsanları ak parti düşmanı haline getirmek. Mevcut ak parti yönetimi ve malüm iki vekil buna çanak tutuyor. Bu durum Reise ve davaya ihanettir.
Sayın Sancak     0000-00-00 Çok saçma lüzumsuz gereksiz bir haber.
Behzat KAHVECİ     0000-00-00 Bu verilerin doğruluğunu bilmiyorum fakat genel anlamda çürümenin içten içe var olduğu kesin.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri