Samsun’da Aileler Sabah Namazında Buluştu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Aileler Sabah Namazında Buluştu
11.09.2023 16:53:01

 

Samsun’da Aileler Sabah Namazında Buluştu

Samsun’da sivil toplum kuruluşlarınca ülke genelinde yapılan çağrıyla düzenlenen 'Aileler Sabah Namazında Buluşuyor' programı 81 ilde olduğu gibi Samsun'da da organize edildi.

Cihannüma Derneği, Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, Memur-Sen, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı ve YediHilal Derneği öncülüğünde ve çok sayıda sivil toplum kuruluşlarının da desteği ile Aileler Sabah Namazında Buluşuyor programı 81 ilde olduğu gibi Samsun'un Canik İlçesi'nde de gerçekleştirildi.

Canik Meşe Camiinde düzenlenen programa Samsun Milletvekili Mehmet Kahraman, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Samsun Üniversitesi Genel Sekreteri Salih Kesgin, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, iş insanları ile vatandaşlar katıldı.

STK'ların yaptığı çağrıyla birlikte sabah namazının bereketini aileleri ile birlikte Canik Meşe Camiinde yaşayan vatandaşlar manevi duygular ile dua ederek, "Rabbim, ibadetlerimizi makbul, dualarımızı kabul eylesin." dediler.

Sabah Namazı sonrası Canik Belediyesi mobil ekibi çorba ikramında bulundu.

Kaynak: gazetenizolsun - Emirhan KARATAŞ

Samsun’da Aileler Sabah Namazında Buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı