Samsun’da Gazeteciyi Darp Eden İnşaat Firması Sessizliğini Koruyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Gazeteciyi Darp Eden İnşaat Firması Sessizliğini Koruyor!
22.06.2021 14:12:21

 

Samsun’da Gazeteciyi Darp Eden İnşaat Firması Sessizliğini Koruyor!

Samsun 19 Mayıs Devlet Hastanesi'nin teslim edilme aşamasına gelirken, inşaatı yapan müteahhitlik firmasının hastanedeki eksikliklerini tespit ederek haber yaptığı gerekçesiyle üzerine saldırılarak doğalgaz borularıyla darp edilen Gazeteci İbrahim Akkuş hastanelik oldu.

Müteahhit firmanın eksikliklerini teker teker görüntüleyen ve kamuoyuna duyuran gazeteciyi darp eden Bayındırlar Yap AŞ’nin yönetimi ise olay hiç olmamış gibi sessizliğini koruyor.

19 Mayıs ilçesinde gazetecilik yapan İbrahim Akkuş, kendisini darp edenlerin hastane inşaatının müteahhitliğini yapan Bayındırlar Yapı AŞ’a bağlı personel olduğunu belirterek Bayındırlar AŞ’nin 19 Mayıs Devlet Hastenesi’nin yanı sıra Samsun Salıpazarı ve Samsun Kavak ilçesinde de hastane inşaatlarının müteahhitliğini yaptığını belirtti.

 

BAYINDIRLAR AŞ

Bayındırlar AŞ resmi internet sitesinde firma kendisin şöyle tanıtıyor;

1991 yılında Bitlis’te kurularak sektöre ilk adımı atan Bayındırlar Yapı A.Ş. bu gün emin adımlar ile yoluna devam ediyor.

Kalite politikası ve etik kuralları ile Avrupalı rakiplerine meydan okuyarak hava limanı, kara yolu, baraj, tünel ve üst yapı çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Hem doğal kaynakların kullanımının sağlanması hem de geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimi için yasal mevzuatlara uygun bir sistem geliştirmiş olan firma sürdürülebilirliği destekliyor, sürecin iyileşmesine katkıda bulunuyor.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı ile hem çalışanların hem de müşterilerin güvenlik performansını artırıyor ve yasal düzenlemelere entegre bir şekilde ortaya koyduğu yapılar ile fark oluşturuyor.

Samsun 19 Mayıs Devlet Hastanesi Samsun Gazeteci İbrahim Akkuş İbrahim Akkuş Bayındırlar Yap AŞ Devlet Hastenesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER